Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb anime és miért?

Melyik a jobb anime és miért?

Figyelt kérdés

júl. 10. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Tokyo Revengers
Wind Breaker
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő fos
júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Relatív. Neked kell eldönteni melyik szimpatikusabb, nem tudják mások helyetted eldönteni.
júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyiket se szeretem kifejezetten, de ha mindenképp választanom kell akkor Tokyo Revengers.
júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A wind breaker-t még nem láttam, de a TR kritikán aluli, nagyon szarnak kell lennie a wind breaker-nek, ha a TR-t is alulmúlta.
júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PMC Wagner ***** válasza:
78%
a TR - ből az első évadot láttam csak, nekem nem tetszett, a másikról először hallok
júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
81%

Bár egyik sem az én stílusom, inkább a TR-t mondanám, mert jobbnak találom a történetét. Mondjuk ezt is ilyen “reggeli mellé” néztem.

Wind Breaker-t most ismertem meg, de szerintem felejtem is el. Csak azért néztem, mert nem nagyon találtam mást és eléggé felkapták. Hát… :D Nem igazán kötött le. Nem is nézem tovább… (Belenéztem a mangába és a későbbi történések sem győztek meg.)

júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Sztem mind a kettőt de a Wind Breaker talán azért lenne jobb mert maga a fő hős sokkal szerethetőbb és meg de erőssége a Tokyonak hogy az komolyabb dolgokkal foglalkozik
júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik azt mondják, hogy a TR rossz, azok az animéjére mondják ezt vagy a mangájára? A mangáját olvastátok? Csak azért kérdezem mert az animék körében ha az animáció rossz egy animénél vagy tele van cenzorral akkor általában utálják és ezért rossznak minősítik. Ebben az esetben jogosan.
júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mangát nem olvastam, csak az animét, de ha ugyanaz a plot, akkor a manga is rossz, mivel az alapján mondom.

Egyrészt, kb. minden 2. részben plot hole van, illetve minden évad teljes mértékben ugyanaz csak más karakterekkel. Felbukkan egy új banda, aki az előző bandához képest mindig legalább kétszer akkora, mindig van valami áruló, besúgó vagy egy háttérből irányító karakter, aki fejtörést okoz az évad közepén és a végén van egy nagy leszámolás, amikor mindenki verekszik. Majd kezdődik újra, új banda, új mastermind, új bunyó...

júl. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tk. Főszereplő gyenge de meg szeretnè menetni ezt a szemèlyt de nem sikerül, közben ez meghal, az meghal, akkor visszamegyek de másik hal meg èrdekes de egy idő után..... Unalmas lett. A karaktereket szeretem, de a sztori az elejèn jó, kèsöbb ugyanazt mutatja csak más karakterekkel.

WB. Főszereplőt szeretem, de alig van pár szerethető mellèkszereplő. Jobb a minősège harcban ès törtènetben ès grafikája is jobb.

Szerintem a Wind Breaker jobb mint a Tokyi Revengers.

júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!