Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Adjak még egy esélyt a Mushoku...

Adjak még egy esélyt a Mushoku Tenseinek?

Figyelt kérdés

Anno láttam az első évad első felét. A kezdete tetszett, de az évad vége fele unalmassá vált. Utána belekezdtem az évad második felébe de azt 4 rész után dobtam mert még mindig unalmas volt.


Még mindig jönnek ki új évadjai, szóval biztosan jó anime, de mikor fog bepörögni? Vagy ha itt az elején nem jön be, akkor hiába erőltetem később sem fog?



jún. 26. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért jön új évad, mert népszerű. 🥲


Nézd kétszeres gyorsítással.

jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem fog felpörögni, nem olyan stílusú anime ez, első évadban is 24 rész alatt összesen volt kb 5percnnyi harc, a második évadban kb egyáltalán nem volt, egyszerüen ez nem azaz anime, nem erről szól, ha középkori fantasyt szeretnél látni sok harccal, akkor biza totál más animét keresel
jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül harcot értettem alatta.
jún. 26. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
története sincs ami pörgős vagy izgalmas lenne, második évad konkrétan arról szólt, hogy nem áll fel neki ezért el megy varázsiskolába gyógyírt keresni rá... ilyenkor értelmet nyer az alatta levő dráma és slice of life tag
jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PMC Wagner ***** válasza:

“ Azért jön új évad, mert népszerű. 🥲”


Az nem jelenti azt hogy jó is

tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp azért írtam kedves jóakaróm. 🙃
tegnapelőtt 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!