Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Sono bisuku dôru wa koi o...

A Sono bisuku dôru wa koi o suru / My Dress-Up Darling című animének lesz még második évada?

Figyelt kérdés

Én szerettem ezt az animét, bár objektíven abszolút nem tartom kifejezetten jónak, de eleve szeretem a hasonló animéket…


Igazából meglepő volt számomra, hogy mennyire sikeres lett, eléggé bekerült a mainstreambe is, az értékelős oldalakon meg több száz százalékkal több értékelést kapott mint egy átlag, random anime szokott…


Ehhez képest lassan 2.5 éve nem jött a még új rész?


Várható még vagy már nem is lesz?



jún. 18. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Be van jelentve, csak még dátum nincs hozzá. 🤡
jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

a manga miatt késik, irgalmatlanul lassan jön ki, JÓ ESETBEN havi 1 chapter jön ki, és ez a jobbik eset, van mikor késik 2-3 hónapot is egyetlen egy chapter


mikor berendelték a második évadot akkor úgy voltak vele hogy nemsokára meg is lesz hozzá az alapanyag, hát nem ez történt, még jobban le lassult a a manga kiadása, jelenleg ott tart ez, hogy pont egy évad kijönne belőle


viszont jelenleg is egy nagyobb "arkot" visz a manga, lehet nem akarják megszakítani ezt a történet szálat, és megvárják hogy ez a rész véget érjen, de ez az utolsó állítás csak személyes tipp

jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!