Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor az Attack on...

Most akkor az Attack on Titan-ban ki is a jó?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy itt csak a szívás megy...

jún. 12. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Zeke.


Szívesen.

jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem Gabi. 🙃
jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor az eslő 3 évadban végig a rosszaknak szurkoltam? (Eren és társai) :'(
jún. 12. 17:26
 4/11 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
93%

Eren társai nem rosszak.

Eren vált végül rossz csávóvá.

jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es. Annál a résznél még nem tartok. (4. évad 3. epizódnál járok.) De olvastam ilyesmit, hogy azzá fog majd válni.
jún. 12. 17:28
 6/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
17%
Pont ez az ,hogy nincs egyértelmű jó és rossz oldal (de ez inkább főleg a 4. évad folyamán fog jobban körvonalazódni, ugye). Emberek vannak. Ők csinálnak mindenfélét, aztán lehet vitatni ki mikor mennyire volt jó vagy rossz s kinek/ kiknek a szemszögéből. Például a 2-es válaszoló Gabi-t említette akit egy bizonyos tette miatt a fandom jelentős része megutált. De ő sem egyoldalúan rossz, sőt.
jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Hát, engem nem érdekel ki mit gondol, meg milyen volt a karakterfejlődés, hadd ne mondja meg nekem senki se, hogy emeljem már Gabit piedesztálra. 🤷🏼‍♀️
jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Végül is, ha nincs jó és rossz oldal, akkor olyan ez, mint focicsapatot választani. Ha már eddig Erenéknek szurkoltam, akkor már kitartok mellettük bárhogy végződjék is.


Úgyis érzek bizonyos vonzalmat Mikasához. :-)

jún. 12. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott inkább csak talán a Fritz király, akit rossznak lehet mondani.
jún. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Egyébként Gabi az Eren. 100%-ban ugyanaz a karakter, szóval ha valakinek az egyik tetszik, akkor ha logikusan áll hozzá, akkor a másik is fog.


Egyébként Gabi-t is inkább a jók közé kell sorolni.

jún. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!