Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death Note-hoz hasonló animék,...

Death Note-hoz hasonló animék, amikben nincsenek ''forrófejű'' karakterek?

Figyelt kérdés
Úgy értem amiben nem csak a dráma meg a nagy szavak mennek meg az érzelmek.

2023. dec. 1. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Huh, nehéz, mert a komolyabbakban és agyalósokban is, mint a Code Geass, Monster, Deadman Wonderland, Monster, Death Parade, Shingeki no Kyojin, Psycho-Pass, Zankyou no Terror vannak indokolatlan, visító, ordítozó, vörös fejjel bőgő, idióta karakterek. Ha a főszereplő hasonlóan hidegvérű, mint L vagy Light, akkor is kötelező jelleggel akad mellette egy-két fangirl / fanboy / rokon / kísérő, akik sikítoznak és hányják magukból a drámát meg a nagy hisztiket a semmire. Értelmesen érzelmes főszereplők körül szintén.


Ezek a túltolt, kikarikírozott érzelmek és színpadias reakciók kvázi műfajjellemzők. Ha nagyon tetszik a sztori, akkor figyelmen kívül tudod hagyni, de mindig ott lesz valamilyen mennyiségben.

2023. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok; Ha a főhős zseni, sztoikusabb és menő, akkor végképp hajlamosak az alkotók egy rakás irritáló kreténnel körbevenni, hogy még okosabbnak és kirívóbbnak látsszon.
2023. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Krimi:

Subete ga F ni naru

2023. dec. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Death Note mellett a Code Geass-t szokták emlegetni. De pl. a Kubikiri Cycle is kifejezetten jó.
2023. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont a Code Geassban sok a buta fangirl, akik Lelouch körül sertepertélnek és visonganak.
2023. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Mondanál egyet, akik "visonganak", mert nem igazán van ilyen.


Egyébként meg azért mondtam, mert a leírásban már úgy fogalmaz, hogy "nem csak".

2023. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, az iskolás lányok, akik Lulunak hívják.... Shirley-vel az élen, vagy mi a neve a vörös hajú, lepkeagyú libának, aki mindig lógó nyelvvel rohan Lelouch után.
2023. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

"az iskolás lányok, akik Lulunak hívják"

Első hazugság. Itt többes számról beszélsz, ahogy az előző kommentedben, de csak egy karakter hívja Lulunak.


"Shirley-vel az élen, vagy mi a neve a vörös hajú, lepkeagyú libának"

Második hazugság, ez a karakter pont nem esik bele a forrófejű karakterek megnevezésbe. A legközelebbi karakter a forrófejűhöz, az Suzaku és ő is inkább a 2. évadban.


"aki mindig lógó nyelvvel rohan Lelouch után."

És harmadik hazugság. Egy ilyen jelenet nincs az egész sorozatban.



Szánalmas, hogy férgek meddig elmennek, hogy hazudozzanak egy sorozatról. Még ha a női karaktereket vesszük, akkor is előbb lehet Ninát forrófejúnek hívni, de az is csak az animében történt események miatt volt.

Itt egy relatíve normálisan viselkedő kaszt van.

2023. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! 1-es, szivemből szóltál:) Alapvetően nincs bajom az ilyen karakterekkel, csak már kissé meguntam hogy sok animében szinte protokollszerűen tolják a sírást meg ordítozást tök semmis dolgok miatt plusz síkaggyal megfűszerezve, főleg a lány karaktereknél. Nekem így valahogy nem jönnek át azok a bazinagy érzelmek
2023. dec. 5. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!