Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha egy listát kellene összeáll...

Ha egy listát kellene összeállítanod azon animékből, amelyek valamilyen okból emlékezetesek számodra, közel állnak hozzád, leginkább hatottak rád vagy érzelmileg meghatározóak, milyen címekből állna?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 19:30
1 2
 11/11 LordMcDonnald ***** válasza:
100%

Made in Abyss - messze a kedvencem. Sokkoló,viszont nem edgy. A világa szürreális mégis konzisztens és mély. A karakterektől eltekintve (akiket nem kedveltem annyira), minden szempontból tökéletes. Főleg a második évad (Retsujitsu no Ougonkyou) nagyon nagy hatással volt rám a hetedik epizódtól fogva, és amikor azt hittem eljutott a csúcspontra, akkor jön a következő rész és még rátesz egy lapáttal az elötte lévőre.



One Piece - rengeted érzelmet váltott már ki belőlem ez a széria. Volt amikor kiakartam ugrani a bőrőmből a hype miatt, volt amikor nevettem (JoJo-n kiivül az egyetlen anime ami megtudott nevettetni), és volt amikor megvetést és undort éreztem. Az anime ugyanis egy hullámvasút, mind érzelmileg, mind minőségileg. Amikor jó, akkor a legjobb dolog a világon,amikor rossz akkor tragikusan rossz. Viszont legyen akármilyen mélyponton a széria, mindig kifog mászni belőle.



Ez persze még messze nem az összes, de ezek voltak rám a legnagyobb hatással.

2023. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!