Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A mangában van már jele annak...

A mangában van már jele annak hogy Deku és Uraraka kötött alakul valami?

Figyelt kérdés

Nem olvasom a mangát és kíváncsi vagyok, hogy hogy alakulnak. Én egy vérbeli Bakudeku shipper vagyok, ne kérdezzétek miért, ez alakult ki bennem és hiába próbálom magamra erőltetni azokat a shipeket amiknek van esélye mindig az ilyen szinte esélytelen shipek fognak meg ( pl Harry Potter: Drarry a Ginny x Harry helyett xd)


Na de a célja a kérdésemnek az, hogy Uraraka és Deku hogy alakulnak a magában? Minket Bakudeku shippereket eléggé támadnak az Izuocha shipperek és mi egyébként több pontot kapunk lassan aminek örülhetnénk , mint ők. Horikoshi is kiadott aranyos skechet róluk es az asszisztense is megosztott 2 sketchet ami Bakudeku téma. Az animében szinte semmi nincs azon kívül, hogy Uraraka zavarban van Deku körül és áradozik hogy milyen erős , szerintem.


Tudom hogy a legnagyobb esélye az Izuochának van, attól hogy szeretem a Bakudekut nem ringatom magam hamis reményekben hogy nekünk lenne esély, mert tudok hogy az kb egyenlő a nullával és el is fogadom, de kíváncsi vagyok, hogy most mi van alakulóban a mangában. Több helyen azt olvastam hogy Horikoshi igazodik a rajongók igényeihez, a rajongók nagy százaléka pedig nem a hetero shippet kedveli annak ellenére, hogy ezt szánta nekünk eredetileg Horikoshi.



2022. dec. 15. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
En egy ideig olvastam, szoval lehet mar egy kicsit fals amit fogok mondani. Lenyegeben az egesz mangan keresztul voltak 'momentjeik' de komolynak mondhato dolog nem. Deku illetve a tobbiek is arra vannak fokuszalva hogy hosok legyenek, es Kohei ( mangaka ) ugy is irta a tortenetet, hogy magat a romantikus szalat rovidre fogta eddig.
2022. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a manga/anime leginkább a fiatal nézőket célozza meg, de nem romantikus szálakkal. Ebben az animében/mangában nem a romantika a fő irányzat, hanem a kitartás, a hősiesség, stb, mint minden más shounen anime. A mangaka itt nem arra fókuszál hogy romantika legyen a diákok között, de ha kéne mondani egyet, talán az IzuOcha shippet találnám legreálisabbnak, mert egyrészt ők szerintem eléggé összeillenek, másrészt pedig azért, mert elég sok jel van arra, hogy talán több van közöttük, mint barátság.
2023. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!