Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudok nekem ilyen animéket...

Tudok nekem ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

[link]

Van ez a coub videó ez egy játék trailere elvileg.Itt például nagyon jól ki van dolgozva a harc valami hasonlót keresnék :D

De hasonlónak mondanám a Cube x Cursed x Curious-ban lévő fegyver kiscsajt is :D vagy a Mirai Nikki-ből Gasai Yuno-t :D őt nagyon imádom egy elborult karakter. :D

Lényeg az hogy Tini lányok harcolnak egymással vagy valamivel. :D

Nem tudom minek mondani ezt a műfajt "LOLI Fight?" xD

De ezek nagyon tetszenek <3



2022. okt. 27. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h bejön neked, ami nekem, de egy próbát esetleg megér. :) Szóval, nem vagyok shounen fight rajongó, de van egy szadista anime, ha van hozzá gyomrod, próbáld meg. Tini lányok mágikus lánnyá változnak - eddig semmi újdonság, tele van az anime világ ugyebár, mahou shoujo animékkel.

Csakhogy egy internetes site csábítja oda őket, mivel mindegyikük lúzer életet élt addig, pl a főszereplő lány igen félénk, és igen durván bántalmazzák, meg akarják erőszakolni, megkéselik, a szadista bátyja pedig naponta gyomron vágja otthon, amikor kettesben vannak.


Aztán rájönnek, hogy hiába adja a site a boszorkányos többlet erőt (utólag), a szupererőt számukra, mindennek meg van az ára... Kicsit homályosodtak az emlékeim erről, de a kezdeti ijime után (ami ugye egyoldalú, az egyik csaj támad, a másik csak passzívan elszenvedi) asszem vannak csajos bunyók is, de erre már nem vennék mérget. Az én memóriám, mint a kiselefánté. :P :) Ami megfog, arra emlékszem, ami nem fog meg, azt könnyen elfelejtem. Lévén nem kedvelem a harc jeleneteket. Majd meséld el, bunyóztak-e benne a csajok. :) Ha volna kedved belekukkantani. viszotn tényleg kell hozzá ideg, meg gyomor... Főleg az első feléhez.


Mahou shoujo site.

2022. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!