Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/kaleid liner Prisma☆Illya...

Prime07 kérdése:

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Licht - Namae no Nai Shoujo című animéhez van magyar felirat?

Figyelt kérdés
Tudom google a barátom, de nem találtam semmit. Ha esetleg valaki tud hozzá az nekem is jól jön, és ha valaki idetéved annak is jól jöhet.

2021. nov. 24. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anime movie most augusztus végén jött ki csak hogy érthető legyek!

Hogyan legyen magyar felirat ahhoz amit csak Japánban vetítettek még a mozikban?

Valamint beavatlak egy köztudott titokba! A moviek általában fél évre rá jönnek ki mert

1. Ekkor jelennek meg a blu ray verziók ertsd “DVD” lemezek

2. Ekkor tudják a kaloz másolatot megszerezni azaz illegálisan…

3. És csak ezután tudják fordítani!


Februárra már meg lesz de max olyan decemberben az amerikai mozikban lesz egy nagyon rossz mozis verzió természetesen felirat nélkül…


Sőt az utóbbi időkben már 3 honap után ki dobják a blu ray-t! Szoval ha augusztus végén akkor jó eséllyel december fele nézhetjük jó minőségben!

(Kb olyan 2-3 éve azt veszem észre hogy tényleg 3 hónapra rá kidobják a blu rayt!)

Amúgy volt olyan hogy durván 1 evet kellett várni rá! De nyugi decemberre kész lesz valószínűleg!

2021. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már én is várom a feliratot ehhez az animéhez, de még korai tényleg. Én fél évet saccolnék, de legyen igaza 1- esnek és decemberben jó lenne.
2021. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is tudom, hogy Blue Ray kiadás kell hozzá csak nem tudtam, hogy ennyivel később jön ki.
2021. nov. 25. 09:32
 4/4 Robbantós Ririka ***** válasza:
100%

Március végén (egész pontosan 30-án) jelenik meg a BD, addig lehet várni.


Aztán majd kiderül, hogy lesz-e erre hivatalos felirat, mert pl. a mostani Camelot 2. mozihoz (Paladin;Agateram) nem volt, és szopnak is vele rendesen a feliratozók. A magyar felirat bejáratott készítője még meg is osztotta a Twitterén nemrég, hogy ötödjére állt neki, mert annyit mókolgattak, és és az első X percet folyamatosan újra kellett néznie, hogy nincs-e abban valami eget rengető változtatás.

2022. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!