Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért olyan ritka a Tsukimichi...

Miért olyan ritka a Tsukimichihez hasonló epic anime?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába láttam egy rakás isekai varazslós szupererős karakteres animét a legtöbb nem hatott úgy, mint a Tsukimichi. Ennek még a humora is bejött. Az a manakitöres meg állat volt. Talan Dragon Ballban volt hasonló utoljára.

2021. okt. 15. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

":D vicces vagy! az a baj hogy nem veszed észre mekkora butaságot mondasz...

miért olyan ritka? nem egyáltalán nem ritka ezek az animék tucatjával gyártják őket!

a humora nem rossz de nem is rendkívüli... egy full átlagos anime

és hasonló epic? mi van veled nem rég kezdtél animét nézni? akkor nem csoda!

dragon ball? hát inkább nézd meg ezeket

naruto, bleach, fairy tail, one piece, tokyou ghoul, akame ga kill, full metal alchemist, re zero, overlord, berserk, claymore, van helsing, attack on titan, hero academia, black clover, nanatsu no taizai noragami, danmachi, fate széria (gyakorin megtalálod hogyan kell nézni mert bonolult a világ képe a lényeg alternatív világok vannak amik nem mindig kapcsolodnak egymáshoz) magi, kimetsu no yaiba, vinland saga, jujutsu kaisen, d gray-man, jojo, baki és akkor ezek mind felülmúlják a tsukimichit minőségileg! nem beszélve a többi gyatra isekairól!


nem volt rossz de közepesen gyenge ha nem lesz folytatás a kutya nem fog emlékezni rá!

2021. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

#1

A Tsukimichi tényleg nem valami nagy szám, de legalább hülyeséget ne beszélj. A felsoroltak egy részével bőven egy kategóriában van.


Arról nem beszélve, hogy sikerült olyan anime címet mondanod, ami nem létezik, amihez csak gratulálni tudok.

Van helsing... az...


"dragon ball? hát inkább nézd meg ezeket"

Amúgy a DB meg szabályosan veri azokat, amiket a TsukiMichivel egy kategóriában vannak és felsoroltad őket.

2021. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

2-es inkabb te ne beszélsz hülyeségeket meg ne zavarjon kicsit félre írtam simán csal helsing… fuha hát képzeld valaki nem csak animéket néz a helsing pedig egy elég régi irodalmi mű aminek megannyi újragondolt változata van!

Melyik van egy szinten vele melyik? vagy csak szavakkal dobalozol ahelyett hogy meg is magyaráznád a miértjét?

Pl

Baruto

Bleach

One piece? Shounen királyokkal nem lehet versenyezni mindegyik kiemelkedik a maga módján (naruto-story, bleach-harc, one price-kreativitás)

És akkor itt vannak erősebb animék is

Vinland saga és berserk ami felülmúlják a dolgokat és már inkabb irodalmi művek a mélységig miatt!

Az attack on titan és hero academia megint csak plafon magasan van ha a minőséget kell említeni a titan pedig az utolso evadjaval felülmúlta az elmúlt animéket a mélységével!

Full metal-t nem is írom

Fairy tail igen ez is felülmúlja nagyon jó arc-jai vannak érdekes világ és mágiák a grand magic game arc mindent felülmúl sajnos az utolso arc-ja pocsék lett és trágya!

Nanatsu no taizai elso évad gyöngy szem megint csak igaz utána ment le a minőség valahol félúton visszajött de egyszer a studio rontotta el az animációval

Black clover igaz ez egy egyszerűbb anime könnyebben be fogadható de ennek is meg van a mélysége és nagyon kreatív és érdekes! Igaz nagyon sok benne a naruto copy de a saját világa elég magy ahhoz hohy ne legyen probléma vele annyi hogy csak a filler részek húzzák le a minőséget!

Jojo-t megint nem említem mert egy egyedi alkotás nem találsz még egy ilyent!

Baki szintén egy nagyon jó anime

D gray man! Remelem végig nezted nem csak a magyart mert van neki folytatása! Az alapja nagyon jó ahogy a story is sajnos a mangaka betegsége akadályozza a dolgokat de mostanában folytatta amugy itt is csak a filler részek azok amik tönkre teszik!

Jujutsu kaisen nem lehet hibáztatni egy régóta várt anime volt mivel hiány volt ez a műfaj magyon régóta nem volt de maga a világ érdekes a harcok és erők is jók! Persze hogy jobb mint a tsukimichi!

Danmachi na ez az anime furcsa! Story kreativitás szempontjából nagyon jó! Az első pár részt kissé elhulyeskedik minden evadban (kivéve az elso) utána valami egészen rendkívüli történetet és világot kapunk! Lehet kissé sok az ecchi benne ami neha neha megtöri a dolgokat de közel sem annyira mint a többi trash isekai-ban!

Magi megint csak említésre méltó

Kimetsu no yaiba? Hol élsz te ha ezt megkerdojelezed?! Egyrészt műfaj hiány cikk na meg a manga eladás per kotet szám?!

2021. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

#3

"ne zavarjon kicsit félre írtam simán csal helsing"

Nem zavar, de most se sikerült eltalálnod.

Hellsing a neve. De szép próbálkozás, így kell lejáratni magad.


"egy elég régi irodalmi mű aminek megannyi újragondolt változata van"

Nagyon jó, csak senki nem régi irodalmi művekről beszélt.

Ha valamelyik Rómeó és Júlia anime feldolgozásról beszélek, akkor sem az eredeti művet veszem alapul.


"Melyik van egy szinten vele melyik? vagy csak szavakkal dobalozol ahelyett hogy meg is magyaráznád a miértjét?"

naruto, fairy tail, black clover, tokyou ghoul, nanatsu no taizai, d gray-man


" Shounen királyokkal nem lehet versenyezni mindegyik kiemelkedik a maga módján (naruto-story, bleach-harc, one price-kreativitás)"

Sajnos ez hülyeség.

A Naruto pont azért gyenge, mivel rettentő ellentmondásos.

Ez annyit ront az objektív minőségen, hogy a Tsukimichi bőven egy kategória.


"Fairy tail igen ez is felülmúlja nagyon jó arc-jai vannak érdekes világ és mágiák"

Csak végtelen plot armor van, logikátlan a power system és mindenkit a barátság erősít.

Persze, jó gyerek mese lenne, ha nem tele enyhén ecchi jelenetekkel.

A Fairy Tail, amúgy már pont az a kategória, aminél egyértelműen jobb.


"Black clover igaz ez egy egyszerűbb anime könnyebben be fogadható de ennek is meg van a mélysége"

Nem azt írtam, hogy bármelyik rossz. Tehát az nem érv, hogy van mélysége, mert így a TsukiMichi mellett is lehet érvelni.

Mellesleg a Black Clover a Naruto-t veri, annak ellenére is, hogy kb. egy másolatról van szó.

Csak még nem olyan ellentmondásos, mint a Naruto volt.


"D gray man! Remelem végig nezted nem csak a magyart mert van neki folytatása"

Semmit nem nézek magyarul és végig láttam, és ezzel is egy kategóriát hoz.

Amit meganimáltak az semmi extra, ami érdekes lett volna, azt nem animálták meg és ott ért véget.


Amire nem reagáltam, azokra simán nem gondoltam.

2021. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4 ezzel csak te jaratod le magad -.- most komolyan egy L betun majrézni meg latszik hogy egy majom vagy! 😂😅

Naruto hol rosszabb? Eszednél vagy? Ellentmondás? Igen kissé nehéz kitalálni a dolgokat de ha bele ásod magad melyen akkor rájössz mindenre!

Egyedül a gudou dámák hiánya a nagy kérdőjel amire nincs magyarázat!

De milyen ellentmondás hallgatlak!

Gyökerek királya -.-

2021. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

#5

Értem, akkor ha a te neved Marcell lenne, akkor okés lennél, ha én Marcellának szólítanálak, mivel csak 1 'a' betű.

Ha nem vagy okés vele, akkor talán meg kéne tanulnod az animék neveit is.


"Naruto hol rosszabb? Eszednél vagy? Ellentmondás? Igen kissé nehéz kitalálni a dolgokat de ha bele ásod magad melyen akkor rájössz mindenre!"

Nem ezt jelenti az ellentmondásos.

Jó, akkor logikátlannak hívom.


A plothol-ok tucatjától függetlenül. A világba ott lépnük be, hogy 10-15 évvel ezelőtt még háború volt. Nos, egy háborúban, ha valaki feltalálja a gépfegyvert, akkor nem egyet fog belőle csinálni és nem ő fogja egyedül használni, hanem tömeggyártásba kezd.

A Naruto során nagyon sok emberrel találkozunk, akik akár részt is vettek a háborúban, de a technikájuk nem lett tovább adva.


Egy háború nem így működik. A világban tucatjával kellett volna lenniük azoknak a személyeknek, akiknek nagyon erős technikájuk volt, mivel a háborúban megtanította nekik valaki, sokszor másoktól átvett technikák.


Ez világépítés szempontjából rettentő zavaró, és rettentő nevetséges, hogy ilyen nem történt.



A másik probléma a főszereplők.

Nagyon nem jó ötlet az egyik main karakternek betenni egy olyan karaktert, akinek a "karakterfejlődése" nem karakterfejlődés, mivel olyan rövid idő alatt annyiszor változik a személyisége, gondolkodása, hogy az ilyet elmebetegnek hívják.

Ja, Sasuke-ról van szó.

Ha pár hónap alatt "fejlődik" valaki karaktere, akkor az nem normális. A karakter fejlődésnek pont az a lényege, hogy időbe telik és nem lehet sietettni, mert akkor hiteltelen lesz



Nyilván van erőssége is, a negatív karakterek egész jól meg lettek írva. Persze itt is volt hülyeség.

Zabuza-nak erősnek kellett volna lennie, ehhez képest túl korán agyon lett verve ahhoz képest, amit később láthattunk más karakterektől.

2021. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6 a kötekedést inkabb nellozd csak a tajprasztságodat mutatod be mint anno a Kádár korban lévő gyökerek akik az arany kort élhettek mert mindenbe bele tudtak kötni! Inkabb mellozd -.-.!


Egy háboru hogy mukodik mond el kérlek szépen? Gép fegyver? Minek is? A technológia nem jutott el odáig legalább is nem azaz innováció!

A harcászati dolgok többsége chakra es nehány ninja fegyver de ezek mind középkori fegyverek! Ja várj azt sem mondanám mert már 1300-ban eléggé elterjedt volt a lőfegyver és a nehéz páncél teljes vért plate armor stb 1600-1700-ban élte az aranykorát!

Megint csak az innovációk!

Egy háboru megint csak! Milyen technikák? Az összes technika a klánok közt öröklődik nem pedig sor katonák közt! Valamint nem a háboru indította be a technikák fejlődését hanem a ninjutsu tanulmányozása!


És megint csak milyen jutsu tovább adás? Vannak kinjutsuk amiket nem lehet tovább adni csak is engedéllyel! A legtöbb jutsu pedig bele van írva a nagy tekercsbe a ninjak pedig hozzá férhetnek rangjuk szerint továbbá a rejtett jutsukat csak is a klán tagoknak adják tovább!

Jó példa pl a chidori! Kakashi fejlesztette ki a háboru elott-alatt!

Tovább adta a tanítványának sasuke pedig a lányának és már ez az egész egy hidden jutsu lett sőt olyan amihez kekkei genkai is kell!

Minato 4 évet töltött a rasengan megalkotásával 24 volt mikor meg halt és már próbálgatta az elemi fejlesztését azaz nem pont 20 évesen kezdte el hanem olyan 21-22 korul fejezte be és vágott bele az elemibe

A lényeg ezt minato meg mutatta jiraiyanak aki narutonak aki pedig tovább adta borutonak konohamarunak!

Megint csak tsunade kifejlesztette a gyógyító jutsukat a háboru alatt valamint a chakra erősítő (ütés) jutsut és átadta sakuranak mindet! Shizunének is de ő csak a gyógyító jutsukat akarta tudta megtanulni!

Orochimaru anko-nak kabuto-nak és még sasuke-nak is át adta a tudását!


Nagyon elfelejted hogy a naruto mindent a helyén csinalt ilyen szempontból!

A jutsuk nincsenek elveszve! Elfelejted hogy nagyon sok klán van akiknek kekkei genkai-uk van valamint rejtett jutsukat is használnak amiket már a kezdetek óta fejlesztenek!

Pl a nara klán (shikamaru) összes árnyék báb jutsuja

Akamichi klán test növekedő kalória kontrol jutsuja

Inuzuka klán kutya tanító team taijutsuja

Yamanaka testrabló kommunikációs(telepatia) összeköttető jutsuja

Aburame klán rovar nevelő-kontrol és rovar támadó jutsuja

És akkor lehetne beszélni azon klánokról akiknek ugyan van kekkei genkaijuk de emellé rejtett ninjutsukat is alkalmaznak! Ilyen pl az uchiha klán gokakyou/tűz golyo jutsuja amit minden uchiha tudott használni de senki más nem használt a sorozatban!

Vagy a hyuuga klán kaiten jutsuja ami a klánon belül is nehéz jutsu volt és kevesen tudták használni (ugye ehhez nem kell byakugan kb mint a chidori ahhoz sem kell de csak akkor lesz igazán eredményes ha van szem technika hozzá)


És akkor ott vannak más faluk is!

Pl sasori bábjai amiket alkotott! A Varju a hangyász meg az a másik amit kankuro használ mindegyiket sasori készítette és elterjedt a homok rejtekben! Sőt a homok rejtek specialitása hogy bábukat használnak mert ott őrzik a bábuk készítési és irányítási tudását valamint a szél legyező amit temari használ megint csak homokrejteki tudás!

Valamint a Kazekage klán közt öröklődik a mágnes elem kekkei genkai na most ők ezt egy rejtett jutsuval is használják még pedig a fémpor vagy egyéb mágneses por irányítására! Pl 3.Kazekage vaspor 4.Kazekage arany por és gaara homok porja (na most az sivatagi homok azok közt pedig van mágneses is mivel mage es fém szemcseket tartalmaznak viszont ez főleg shukaku ereje mivel képes a homokot irányítani a mágnes chakrával) ez a fajta mágnes stilus a Kazekage klán fejlesztette ki shukaku tanulmányozásával!


A naruto világában a jutsukat féltve őrzik a masik része pedig olyan amit nem lehet megtanulni!

Csak is a tanár diák kapcsolatban tanítják meg ha meg lehet és megtudja mert az elemi affinitás is bele szol! Pl ott van kurenai aki egy genjutsu ninja de mit tudott volna tanítani hinatának shinonak és kibának? Egyrészt 1 kekkei genkai másrészt 2 rejtett jutsu használó volt ott! Kakashi is mit tanít meg sakuranak? A háboru alatt is a geninek a sensei-el mozogtak de aki tudta az meg tanította a jutsukat! Ha csak nem rejtett volt mert azt a klán illeti!

Amugy jó pofa az atom titkát ki adták? Az egyik legszigorúbb titok!

Gépfegyverrel meg semmi szükség egy ilyen világban mivel teljesen más innovációkat nyit meg!

Pl ha a mi világunkban létezne a mágia akkor hidd el nem lenne ennyi technológia mert az erőforrásokat másba tették volna bele! Megint csak jó eset ha minden erőforrás a rák kutatásba menne akkor pár even belül meg lenne a gyógymód de nem csináljak mert vannak más kutatások is és egyéb fontos állami dolgok emiatt a rak ellenszere még magyon sokáig nem lesz meg!


Sasuke személyisége meg nem pár honap max neked mert ennyi idő alatt nezted meg!

Sasuke 1 év alatt jött rá hogy csak is orochimaru segítségével lesz képes bosszut állni!

Majd ott töltőt 3 évet mire be látta hogy már meg van az ereje ahhoz hogy legyőzze itachit mindig is ez volt a célja na ezután szembesült az igazsággal és ez nem változás hanem sorozatos traumák! Ami könnyen eldeformalja a személyiséget igen ahogy mondtad sasuke elmebeteg volt! Végig kellett néznie ahogy a szeretett bátyja megöli a szüleiket majd ki irtotta az egész klánját!

Ez önmagában is egy qurva magy dolog! Erre ment rá az hogy itachi is egy áldozat volt aki nem akarta ezt hanem kényszerítve volt és csak is sasukéval nem tudott végezni! Sasuke ekkor kezdett igazán összeomolni! Először csak is a közvetlen fejeseket akarta kinyirni azaz danzou és konoha 2 bölcsét! Majd a mangekyou és a trauma hatására egyre mélyebbre zuhant ahol már a bosszú teljesen el vakította és már a társai élete sem számított (eddig igen mert többször megvédte őket!) miután megölte danzout volt ideje gondolkodni és az igazságot kereste ezért is kereste fel a hokagékat! És képes volt feldolgozni a trauma egyreszet és már belátta hogy a probléma a rendszer és nem kell kinyirni mindenkit!

Ez qurva nagy karakter fejlődés és reális is sok ponton! Semmi pár hónapról nem volt szó hanem évekről volt szó! Az 5 kage arc-ban 16 éves a ninja háboru idején pedig betöltötte a 17. Évét azaz majdnem 1 év telt el

De ettől függetlenül a valos időben kishimoto éveket foglalkozott ezzel azaz durván 7 év alatt erte el sasuke ezt az állapotot! És csak nem 200 rész alatt!

Nem lett siettetve a shippuuden 10 évig ment jó formán! Ez alatt az idő alatt valtozott naruto és sasuke is! 10 valós év a sorozatban pedig 2 év és hidd el nekem 1 év bőven elég hogy valaki sokat változzon!

Én egy időben nagyon sokat karomkodtam és úgy hogy észre sem vettem de semmi elborult csak - “fa szomat, a nagy fszt, bassd-meg, a pixába” dolgok na ezt rá 1 évre úgy elhagytam hogy az osztálytársaim ki voltak akadva! Ez általánosban történt de én az egészet nem vettem észre ők szóltak hogy mennyit változtam!

De a basszus/bassdmeg-et baráti társaságban még mindig használom úgy hogy észre sem veszem semmi sértés hanem pl olyan környezetben hogy basszus hogy el telt az idô vagy láttad tegnap a tévében basszdmeg nagyon durva volt

De tényleg volt olyan időszak hogy minden második szavam fa szomat volt!

2021. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

#7

"a kötekedést inkabb nellozd"

Ja, nekem kell mellőznöm:

"Gyökerek királya -.-"

Nézd, én abban a stílusban írok, amiben nekem írtak, ha gondod van, akkor talán tükörbe kellene nézned. :)


"Gép fegyver? Minek is? A technológia nem jutott el odáig legalább is nem azaz innováció!"

Egy ilyen kijelentés után elvárod, hogy komolyan vegyelek? Amikor még egy hasonlatot se tudsz értelmezni?


Huhh... amikor feltalálnak valamit, egy új erős fegyvert, akkor háborúban azt terjesztik, hogy előnyt kovácsoljanak a fegyverből.

Nos, a Naruto-ban technikák vannak, amelyekre ugyancsak elmondható, hogy van egy halom erősebb technika, amit valamiért nem terjesztettek el annak ellenére sem, hogy háború volt.

Nem kell messzire menni, Naruto apja az egyedi technikájáról kapta a nevét. Visszaemlékezésekből láttuk, hogy egy effektív, jó technika volt, amelyhez nem kellett sok chakra.

Támadáshoz, meneküléshez egy aránt jó, vagyis egy ilyen technikának a terjesztése alapnak kellett volna lenni.


"Az összes technika a klánok közt öröklődik nem pedig sor katonák közt!"

Egyrészt, ez nem teljesen igaz, mivel oktatják azt, hogy az ember ninja legyen, vagyis tanítanak egységes technikákat. Ezzel kapcsolatban a kérdés az, hogy miért nem többet, jobbet?

Másrészt, igen, pont erre mutattam rá, hogy ha tényleg egy háborús időszak lett volna korábban, akkor nem csak klánokon belül öröklődtek volna.


"A legtöbb jutsu pedig bele van írva a nagy tekercsbe"

Számszerűsítsd, hogy Namikaze Minato technikáját hány ember használta az egész sorozatban (a Borutot nem számítom).


"Nagyon elfelejted hogy a naruto mindent a helyén csinalt ilyen szempontból!"

Nem akartam minden példát kiemelni, úgyhogy csak ezt emelem ki és ez alá írom, hogy mi a baj a példákkal.

Igen, van példa, csak megint, egy háború nem így működik.

Ha háború van, akkor nem csak az osztagodnak adsz fegyvert, hanem mindenkinek.

Ezek pont azt igazolják, hogy mennyire elrontott ez a koncepció, mert háborúban minél több embernek, minél erősebb technikákat kell átadni, hogy gyorsan és sokat javuljon a harcosaid ereje.


"A jutsuk nincsenek elveszve! Elfelejted hogy nagyon sok klán"

Nem felejtettem, nem egyszer hangzott el olyan mondat a Narutoban, hogy "ez xy *halott* technikája volt és senki nem tanulta meg rajta kívül".

Nyilván ez rendszerint a kage-k esetében van, viszont elég szánalmas.


"a nara klán (shikamaru) összes árnyék báb jutsuja"

Amúgy ez megint arra példa, hogy egy erős technikát nem adnak tovább annak ellenére, hogy háború volt.

De ha már itt tartunk. A másik hülyeség pont az, hogy vannak erős technikák, de még ha nem is adják tovább, akkor se próbálja senki se lemásolni.

Normális esetben, ha háború van és az ellenfélnek erős technikája van, akkor elrendelik, hogy próbálják meg lemásolni vagy valami hasonlót alkotni.

Így pont, hogy több helyen is ki kellett volna alakulni, pl. az árnyékmanipulációnak.


"A naruto világában a jutsukat féltve őrzik a masik része pedig olyan amit nem lehet megtanulni!"

Igen, pont erről van szó, hogy háborúban egy erős technikát nem őrzöl féltve, mert adott esetben azon múlik az életed, hogy a melletted álló másik ember erős-e.


"Amugy jó pofa az atom titkát ki adták? Az egyik legszigorúbb titok!"

Az ellenségnek nem, de nem is erről beszéltem.

Amúgy az atomtitok az én érvemre jó példa.

Bizonyos országoknak át lett adva, aki pedig nem tudta, még az is azon dolgozott, hogy ezt megcsinálja, vagyis le akarták másolni, ahogy írtam, viszont erre a Narutoban semmi példa nem volt.


"Gépfegyverrel meg semmi szükség egy ilyen világban mivel teljesen más innovációkat nyit meg!"

Igen, ez még mindig a szegényes szövegértésedről árulkodik.


"Sasuke személyisége meg nem pár honap max neked mert ennyi idő alatt nezted meg!"

A shippuden alatt - most fejből mondom - olyan 4-6 "karakterfejlődésen" ment át Sasuke.

A shippuden pedig 18 hónapot ölel fel, vagyis de, angyon gyorsan változott sokszor.

Ez átlagosan olyan 3-4.5 hónap "karakterfejlődésenként".


"Végig kellett néznie ahogy a szeretett bátyja megöli a szüleiket majd ki irtotta az egész klánját!"

Ja, ez nem az elmebetegség definíciója, viszont egyre jobb képet kapok arról ,hogy te milyen szinten vagy.


"Évét azaz majdnem 1 év telt el"

Szóval beismered, hogy pár hónap. OK, nekem ennyi kellett.


"10 valós év a sorozatban pedig 2 év és hidd el nekem 1 év bőven elég hogy valaki sokat változzon!"

Ez így van, csak nem 4-5-ször, ahogy Sasuke.

Ez a nem normális, ez a nem reális, ez a nevetséges.


Persze a te szövegértési képességeiddel ez nem lep meg, hogy nem értetted meg.

2021. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Latom nagyon érted a ha őrült akkor kérlek magyarázd el hogy a 2. Világháborúban a magyarok miert nem kaptak a németektől csúcs minőségű fegyverzetet és felszerelést és miert szinte nyári ruhába mentek az oroszok ellen a tél tábornok ideje alatt! Ja és a fegyverzet tudod milyen volt?

Konkrétan elso világháborús fegyverzetet kaptak!

Akkor erre valaszolj! Ez miert történt meg mert latom nagyon vágód a háborút talán most tanulsz torit… de a látottak alapján te csak egy logikai dologgal akarod helyettesíteni a valos dolgokat!


1. A jutsuk értéke sokkal nagyobb nem lehet mindent oktatni

2. Könnyen ellophatjak mert ezek nem fizikai tárgyak és akkor sokszorosithatják végtelen mennyiségben ami komoly hátrányt okoz!

3. Az ellopott jutsu ellen ki fejleszthetnek ellen taktikát amivel megint csak komoly hátrányra tehetnek szert!

3. A hiraishin nem egy könnyű jutsu hanem egy kage szintű jutsu ami mesteri pecsét szakértelmet igényel! Ez a nagy tekercsben le van írva minaton kivul nem tudták meg tanulni a vezető jounin-ok sőt minato az uzumaki kapcsolatok révén jobban megtanulhatta mert szinte minden uzumaki pecsét jutsut megtanult!

5. Sok chakra? Mibol feltételezed? Minatonak már alapból sok chakrája volt mert képes volt megtanulni a senjutsut amihez tényleg nagy chakra kell viszont ezt harcban sosem tudta használni mert sok idő kell és rövid ideig képes megtartani valamint a harci stílusa ezt nem engedheti meg! Ergo minato chakrája nagy az meg a másik hogy a hiraishin mellett rasenganokat használ amihez megint csak sok chakra kell!


Amugy ha végre nem szemelyeskednel lehetne normalisan beszélni… -.-“ de ok


Lássunk csak jelenleg nagyon kevés ország atom hatalom! Pedig szinte mindenki az akarna lenni!

Észak Korea jó példa erre kb 80 év alatt tudott csak az lenni! Pedig neki mindig is érdeke volt!

Ja és azért a 2000-es években már nem akkora titok volt hogy mi az alapja nekik! Fissios atom bombanak az urán és a plutónium a fúziós atom bombanak pedig a fissios atom bomba! Csak ugye kell mindenkep plutónium és urán! Ezt ki kell banyaszni de nem is ez volt a mérvadó hanem a technológiai meg építés mert hiába van leírva feketén fehéren hogy mikbol áll kellenek oda szamolasok és tervezési kivitelezési munkálatok


Szövegértés igen bocsánatot kerek kicsit nagy képű vagy mert lehet most tanulsz érettségi torit de inkabb tanulj még egy kicsit mert nem úgy van hogy szét osztják a jutsukat / fegyvereket azt Jóvan!

Megint csak a középkorban miért nem a kardok voltak elterjedtek a háborúkban? Na vajon miért nem a kardoké volt a főszerep? Azt még is a mai világ azokat teszi bele minden játékba animébe stb-be!

Erre valaszolj nekem ha annyira zseni vagy 😵😅


Sasuke változása reális mert traumákat dolgozott fel! Alapból volt rá 5-6 éve mire a traumát feldolgozta és haraggá alakult (ekkor kezdődik el a sorozat) majd további 3 éve hogy a haragját meg valósítsa majd megint csak 1-2 év amire feldolgozza az egészet és hogy a jövőben mit akar csinálni!


De csak hogy meg ismételjem magam!

1. A jusukhoz sok idő kell tanulás és munka ezért sem lehet iparosítani te eszes!

2. Őrzik a titkokat és csak a megfelelő embereknek adjak tovább! Mert mas falu könnyen ellophatja akkor és ezzel a saját falujukat teszik hátrányba mert vagy egy ellen-jutsut hoznak lett-e vagy lemásolják!

3. A legtöbb genin ismeri a genin szintű jutsukat! Megint csak nem érted nem mindenki képes kage bunshinra nem mindenki képes tűz golyóra mert több feltétel is kell hozzá! A kage bunshinhoz nagyon sok chakra különben a használójara lesz veszélyes! A tűz golyóhoz vagy bármilyen tűz fújó jutsuhoz pedig tűz affinitás kell!

Megint csak nem bírod felfogni hogy a jutsukat át adják a megfelelő embereknek de sosem fogják tudni nagyszabásúba elterjeszteni mert különben meg nézném hogy te is hogyan végzel szív műtétet meg a többi 9 millió ember Magyarországon! Mindneki másban jó ezt nem bírod megérteni és sok jutsukat különleges feltétele van amihez nem elég a szorgos munka!

2021. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A Kardos kérdésre pedig várom a válaszodat!
2021. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!