Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a pillérekről?

Mi a véleményed a pillérekről?

Figyelt kérdés

Milyen benyomást keltettek benned először?

Ha olvasod/olvastad a mangát, akkor mennyit változott a hozzáállásod velük kapcsolatban?

Ki a kedvenced és miért?



2021. aug. 22. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Rengoku alapból nem volt szimpatikus de megkedveltem ahogy megismertem.

A szél pillér alapból reméltem hogy meghal,persze túlélte,sajnos :c

2021. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Első ránézésre olyan… nem is tudom, autista-szerűnek tűnt szinte az összes. Mármint csak vigyorognak mint a fakutya (vagy épp sírnak vagy csak bambulnak előre) meg gondolkodás nélkül lecsapnának mindent ami kicsit is démon, lásd: Nezuko-t is alig-alig akarták egyáltalán életben hagyni, nemhogy elfogadni. Meg nagyon el vannak azzal ,hogy mind milyen erősek meg minden. De mondom, ez csak első benyomás. Még csak az első évadot láttam, nemsokára készülök megnézni a filmet. Gondolom majd megkedvelem őket ha jobban megismerem. A pillangós nőt meg a kislányt is mondjuk úgy jobban megértettem mikor kiderült a hátterük s ,hogy miért olyanok amilyenek.

Bár ebben az animében nem is elsősorban a pillérektől várok sokat személyiségek terén hanem Inosuke és Zenitsunál várok némi fejlődést, biztos lesz olyan is mert mutattak rá igényt/ hajlamot.

2021. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!