Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animék amikbe a főszereplőt...

Animék amikbe a főszereplőt folyamatosan bántják fizikailag?

Figyelt kérdés
Lehet Bármilyen műfaj

2021. jún. 18. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Boku Dake ga Inai Machi (Sajnos jobb nem jutott eszembe. Nem fő szereplő, de az egyik legfontosabb,akit igen durván bántalmaznak benne.)
2021. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Evil or Live
2021. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
2021. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Boku Dake ga Inai Machi (családon belüli erőszak + pont az egyik főszereplő az áldozat)

Loveless (bár ebben nem látszik annyira, de a főszereplőt az anyja bántalmazza rendszeresen)

2021. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Boku Dake ga Inai Machi-ra egy harmadik szavazatot akkor, máig az egyik legjobb anime, amit láttam.


Your Lie in April ugyanezt tudom róla elmondani.


H2O: Footprints in the Sand - Nagyon durva darab, csak akkor nézd meg, ha nagy lelki erőd van, mert az utolsó három rész odavágja az embert.


Ennyi jutott eszembe. :D

2021. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
-Boku no Hero academia :DD, Dekut néha
2021. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Tokyo Revengers, konkrétan egy bandaháború. Ott meg kézenfekvő, hogy szét lesz verve a főhős. (Bocsi, ha már nem aktuális, de most találtam meg a kérdést)
2021. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!