Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki olvassa a Boruto mangát,...

Aki olvassa a Boruto mangát, engem sokkolt, még most sem tértem észhez, más sem?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam a Boruto mangát, és teljesen lesokkolt az, hogy Kurama, feláldozza magát, és eltűnik, azaz meghal majd :( ! Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy tudták ezt megtenni! Ezen kívül, kiket fognak még megölni :(

Nagyon szomorú az egész helyzet!

Aki nagyon, otthon van ebben, szerintetek, visszatérhet valahogy Kurama, vagy mi lesz igy Narutóval?



2021. máj. 5. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tér vissza. Leépítik Narutót és Sasukét is, hogy a gyerekeken legyen a hangsúly
2021. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg az lesz amit az előző írt. Sasukenak is ugye kiszúrták a Rinnenganját, Narutonal Kurama meghal.

Le kell gyengiteni őket, hogy a gyerekeik erősek legyenek.

Nem lenne érteleme meghagyni az erejüket, mert akkor semmi haszna nem lenne a következő generációnak

2021. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan :D Hiába következő generáció, azzal sehová sem haladunk, ha a nagyok elveszik a színpadot
2021. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Kit érdekel a következő generáció? Én biztos hogy nem fogom végig nézni, csak az elejém kíváncsiságbol
2021. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, csak az a címe az animének, hogy KÖVETKEZŐ GENERÁCIÓ...
2021. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg Naruto halalat tervezte az iro, de Masashi pont akkor vette vissza a mangat amikor ez megtortent volna. Szerintem igy is meg fog halni Naruto, de ezt kesobbre halasztottak, helyette Kurama halt meg. En szerintem korai lett volna Naruto halala, ugyhogy nagyon orulok, hogy nem most halt meg.
2021. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha meghal vissza hozzák edo teinseivel.
2021. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Narutónak kellett volna meghalnia és Himawari lett volna a következő Jinchuuriki Kuramával. :D
2021. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as szerintem nem mondott hülyeséget. Himawari alapból nem rendelkezik semmilyen extra képességgel, csak annyi, hogy ösztönösen tudja használni a Byakugan-t és a Juuken-t. De mégha Hinata vagy Hanabi edzi is, csak egy átlagos shinobi lesz, már ha az lesz egyáltalán, és totál le fog maradni Boruto-éktól, így pedig csak egy átlagos, majdhogynem jelentéktelen mellékszereplő lesz. Szóval szerintem simán megkaphatta volna Kurama-t. Bár Kurama biztos húzta volna a száját, hogy pont egy kisgyerek testébe zárták, hamar összebarátkozott volna vele, elvégre mégiscsak Naruto lánya. Himawari pedig tarthatta volna a lépést Boruto-val, és a végén testvérpárként együtt harcolhattak volna, ami mint jelenség szerintem feldobta volna az animét. Elvégre nem sok testvérpárt láttunk az egész Naruto során, akik a kezdettől fogva egy oldalon küzdöttek volna, és nem halt meg az egyikük a végén.


Naruto egyébként biztos vissza fog térni valamilyen formában véglegesen, ha meg is hal. Mivel sok rajongó hagyná ott az egészet, ha végleg meghalna, viszont az ideiglenes halála szükséges, hogy Boruto-ék tudjanak érvényesülni. Viszont amikor már Boruto is eljut Naruto szintjére, nem látom akadályát a visszatérésének. És az nem ideiglenes lesz szerintem, mert az megint feltépné sok rajongó sebét.

2021. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mostani fejezet sokkolt...
2021. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!