Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » KMPlayer használok és vannak...

KMPlayer használok és vannak olyan részek amiket nem akar megnyitni miért van ez?

Figyelt kérdés

néhány részét megnyitja néhanyat meg nem

elkezd forogni középen a kör hogy tölt de csak tölt folyamatosan néhány másodpercig és utána kirja hogy "Nem válaszol" ha nyomok közben valamit akkor is

és azis fura hogy néha meg elinditja de sokáig kell vele sz*rakodni


lehet valamit csinálni vele?



2021. febr. 20. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem a legjobb playert használod. Tudom javasolni a VLC Média Player-t és a GOM Player-t, töltsd le valamelyiket és állitsd be alapértemezett lejátszónak.
2021. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Media Player Classic-ot használok, és mindent lejátszik. Bár ugye van a gépemen K-lite Codeck Pack is, ami meg már alap szerintem.


A VLC-t nem igen ajánlom. Nem mondom, hogy nem jó, de elég könnyen fel tudják rajta keresztül törni a géped.

2021. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de elég könnyen fel tudják rajta keresztül törni a géped."

már bocs, de ez így hülyeség lol, persze, mivel a VLC az egyik legnépszerűbb lejátszó, így a támadók is nagyobb figyelmet szentelnek neki, de mindegyikben van/lehet megbújva még nem ismert sebezhetőség, amit általában rövid időn belül foltoznak is, ha kiderül


a kérdező problémájára meg csak annyit tudok mondani, hogy próbáljon meg másik lejátszót (mpv, VLC, SMPlayer)

illetve biztos vagy benne, hogy a fájl rendben van-e, nem-e sérült?

2021. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!