Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét ajánlani...

Tudnátok olyan animét ajánlani, amiben a bosszúállásnak nagy szerepe van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 18:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%

9-es az a baj hogy ezek rövid mangak/animék nem naruto vagy bleach esetleg db amiben az első és utolso rész teljesen más…

Főleg naruto esetén…

Nem is kell elolvasnom de tudom hogy az lesz benne hogy ha bár kezdetben nagyon utalja és megveti azt a hercegnőt idővel megszereti mert a hercegnő is változni fog összegyűjti a hatemet ő lesz a király legyőzi a demon királyt de be veszi a harembe szinten felszabaditja azokat a felvéreket ennyi

2021. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

7-es válaszoló. 4-es vagyok. 161 animét láttam ami azt illeti... MyAnimeListen fennt vagyok, @Rorunek0, ha érdekel, lecsekkolhatsz. Nem nagyon fogsz tudni olyan animét mondani ami fantasy, és ne láttam volna/ne ismerném. Elég nehéz animék terén a fantasy ágban újat alkotni mostanság, szinte minden ötletet már kiaknáztak, tehát valami teljesen egyedit lehetetlen alkotni. És az, hogy valamiben már vannak olyan elemek amik más animékben is fellelhetők, nem azt jelenti hogy egy sablonos fos. Szerintem ha valaki szereti ezt a műfajt, nem fogja zavarni az sem ha pár agyonhasznált klisé is felbukkan, ha mellette nem egy határ szxr a mű. Lehet a kliséket jól is használni. Aztán ki tudja, lehet a Redo of healer elveszti idővel a megmaradt egyediségét is, és egy tömeggyártott baromság lesz. Én két rész megnézése alapján ajánlottam, és azt mondtam lehet adni neki egy esélyt, mert teljesen benne van a kérdező által leírt kategóriában.


Elnézést hogy ilyen hosszan írtam le, nem akarok kommentháborút szítani. :D

2021. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%

12 lehet újat alkotni a fantasy területen is nézd meg a re zerot! Tényleg újat alkotott!

Ellenben évente kijön legalább 3-4 trash isekai-fantasy amik egymást kopizzak!

Nem magával a genrével van a baj a re zero jol is csinálja (persze alig van benne sablon!)

És igen attól mert van benne egy ötlet attól még nem lesz rossz csak az a baj hogy nem egy hanem az egész anime!

Lássunk csak!

- Önmagában egy teljesen más képesség aminek más a funkciója még is úgy használja hogy az egyben támadó védekező gyógyító és még minden mást képes semlegesíteni de még mások tapasztalatát is megszerezheti vele! (Pedig csak gyogyitás a képessége!!!)

- Sablonos karakterek hárem beállítás

- leggyengébb még is kiderül hogy isten szintű császár csak rejtegette az erejét…

- sőtét/fekete haj cserzett japános bőr mindneki más színes hajú fehér bőrű!

- Az első 2-3 részig megőrzi az identitását egyediségét utána el is dob mindent amitől még nézhető volt! Bele kezd a már 15 éve megírt és azóta szétboncolt történetbe

A bosszú nem lesz a szerves része a történetnek 3 részig fog tartani utána a hercegnő megkapja a büntetését és jó kislány lesz! Be kerül a harembe… utána legyőzi a démonokat felszabadítja a fél véreket a királyuk lesz meg szerintem az embereké is… a démon királyt szinten be teszi a harembe azt a főgonosz valószínűleg maga az emberi király lesz mert hát férfi…

Mondom ezt ugy hogy abszolut nem neztem meg a mangát!

2021. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

És ha már fantasztikus művek ha ezeket nem láttad nézd meg

Claymore

Berserk

Re zero

Jojo szériák

2021. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

És igen látom sok anime sok jó de nagyon sok rossz is 😅

A zero no tsukaima-t ajánlom kicsit régebbi de az első generációs isekai anime azaz a genrében szinte az első a történet is jó a főszereplő sem túl op

És latom a berserk ès jojo nincs a listán

Ezt pótold be de a berserk-et csak akkor ha van hozzá gyomrod! Sötét anime nagyon

97-es Szériával kezd utána a 3 movie feldolgozás (vannak jelenetek amik kimaradtak a 97-ből a moviekben meg benne vannak de ott meg azok nincsenek benne amik az elso sorozatban benne vannak)

Utána mehet az anime folytatás

De tényleg csak erős gyomorral

Kb az egész dark souls szériát róla mintázták

2021. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

13... (4-es, 12-es vagyok) Nem értem minek kellett spoilerezni. Mint mondtam, 2 részt láttam az animéből, és ez alapján ajánlottam. Igen, a Re:Zero tényleg elég egyedi, de abban is vannak sablon elemek. Mindenben vannak. Ráadásul úgy kezdtél el engem szabályosan letámadni, hogy leírtam, hogy lehet hogy az anime a továbbiakban valóban egy szar lesz. De lehet hogy nem, lehet neki adni egy esélyt. Nem védem az animét, csak nem értem a támadó hozzáállásod olyan érvekkel, amik az ellen szólnak amit nem is képviselek. Hihetetlen hogy egyetlen animeajánlást írtam, minden jellegű rossz szándék nélkül, és nekem kell esni. Aztán még mi mondjuk az animehaterekre hogy toxikusak... Na mindegy, elnézést kérek mindenkitől a (valószínűleg miattam) kirobbant kommentháború miatt. A további engem nyúzó kommentekre inkább nem is válaszolok, nincs türelmem se a személyeskedéshez, se semmilyen mocskolódáshoz. Csak azt nem értem, miért kell néhány embernek állandóan belekötni a másikba, akkor is, ha az illető csak segíteni akart valakinek azzal, hogy ajánl egy animét...


További szép napot, és jó animézést mindenkinek!

2021. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#16-os

Ne vedd komolyan őt. Minden egyes animés kérdésnél látom őt, és azt képzeli, hogy anime elitist.

2021. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

16 miről beszélsz???? spoiler!? 1 részt láttam belőle!!! abból következtettem ki mindent!

és 16 nem mocskolódtam ":D a személyeskedés meg kimerült annyiban hogy "valószínűleg kevés animét láttál" ennyi! ez abszolút nem volt támadás...

túlérzékenyen vetted ennyi az egész... komment háború sem volt csak le írtam arról az animéről a véleményemet és nem is úgy hogy az egy kalap ürülék hanem hogy mennyi sablon van benne és mire LEHET számítani de konkrétan egy spoiler sem volt benne!!! első részt láttam ennyi írtam is nem néztem a mangáját

2021. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

17 nem vagyok ott minden egyes animés kérdésnél...

talán pár napja jöttem erre a topikra mert koronavírus és nem lehet mit csinálni...

és nem képzelem hanem tudom... ":D

az hogy te meg szintén rosszindulatúan írsz na attól nem leszel másabb hanem ugyan olyan mint amit elítélsz...

2021. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.

A kommentháború után én ezt ajánlom neked...

Nem tudjuk mennyi animét, és miket láttál eddig. A kritériumoknak megfelelő animék listájából kaptál pár címet. Mivel senki nem ismeri az ízlésedet, és a nézett animék listáját, szerintem csekkold le őket, és ha nem tetszik valamelyik, nem nézed meg. :D


A kommentháborúhoz: Srácok (vagy lányok). Attól még hogy te/ti láttatok már akár több száz animét, és egy most kikerültre ismerősként vagy felismerhetőként, esetleg klisésnek tekinted, attól még másnak tetszett.

Egy újszülöttnek minden vicc új!!

Attól, hogy neked nem tetszik, másnak tetszhet, vagy akár hagyhatjátok, hogy a kérdező belenézzen, és maga dönthessen arról, hogy milyen véleményen van.

Nem mindenki kritikusi szemmel néz filmeket, animéket. Sokan csak szórakozás, kikapcsolódás miatt. Ilyenkor nem biztos, hogy zavarja egy kis túlzott OP képesség, vagy a kliséhegyek :) ha a célját eléri vele.

Ahogy látom, abban egyetértettetek, hogy a fenti kérdés kritériumának az említett anime megfelel :D

2021. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!