Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan ki nyert?

Attack on Titan ki nyert?

Figyelt kérdés
A 2. évad 7. részében 12. percnél van egy visszaemlékezés, hogy Mikasa és Annie megküzdenek. De nem derül ki, hogy ki nyert végül. Van aki tudja?

2021. jan. 4. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki😃
2021. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Isayama feltehetőleg tudja
2021. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Véget vetett a küzdelemnek az instruktor, Keith Shadis. Bizonyára azért mert veszélyesek ezek a csajok. XD
2021. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, nem hazudtam, Isayama vallotta be, hogy Keith vetett véget a harcnak.
2021. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mikasa megverte Anniet és utána átváltozott titánná és megette anniet és emiatt Mikasa lett a female titan de utána amikor megörökölte az emlékeket erent is megette valamiért és beleszeretett Bertholdrotba és ketten nekimentek Reinernek akit szintén megettek és így ért véget az évad.. Kiváncsi leszek hogy megszerzik a az összes titánt. REmélem segítettem . ((spoiler))
2021. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!