Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 2020 legjobban felkapott animéje?

2020 legjobban felkapott animéje?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 14:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor a 6-os válaszod.


"Fejezd ki magad normálisan"

Érdekes, hogy az előtted lévő válaszoloknak ez nem jelentett gondot.

2020. dec. 23. 17:57
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

"Érdekes, hogy az előtted lévő válaszoloknak ez nem jelentett gondot."


Az előttem válaszolók előtt nem írtál semmilyen kommentet, a 7-es válaszban írtál olyan mondatot, aminek semmi értelme nincs.

2020. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudod már kezd vicces lenni, hogy mindegyik kommentemben találsz valamit ami nem tetszik neked. Ha annyira zavarta volna az előtted lévő válaszolókat az, hogy egy szót másképp írtam, hidd el ők is elmondták volna a véleményüket. De csak te unatkoztál ennyire.
2020. dec. 23. 18:05
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

"Ha annyira zavarta volna az előtted lévő válaszolókat az, hogy egy szót másképp írtam, hidd el ők is elmondták volna a véleményüket. "


Semmit nem írtál az én válaszom előtt, mibe kellett volna beleszólni? :DDD


Ember, ennyire fáj, hogy írtál egy értelmetlen mondatot, és valaki kijavított? Valami tini vagy fogadjunk, aki nem tűri a kritikát.

2020. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Ember, ennyire fáj, hogy írtál egy értelmetlen mondatot, és valaki kijavított?"

Tudod, nem fáj, igazat adtam neked, sőt ki is javítottam magam. Nagyra becsülöm a tökéletességed, hisz gondolom te mindig értelmes válaszokat adsz.


Az, hogy nem írtam semmit az első válaszod előtt, az még nem azt jelenti, hogy a korábbi válaszadók nem nézhetnék meg, hogy én mit írtam azután.

2020. dec. 23. 18:15
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Sehol nem állítottam, hogy tökéletes lennék.
2020. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesen elvitázgattok. :)

Na mindegy.

Amúgy csak annyit akartam, hogy először is elolvastam a kérdést, és bár én az első évad után feladtam az Attack on Titant, de az első gondolatom a kérdés elolvasása után azonnal az volt.

Aztán láttam a hozzászólásokat :)

2020. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, tenyleg RETTENTOEN fel van hypolva az aot, de nekem eskuszom tetszik. Eloszor azt gondoltam, hogy bele sem nezek nem erdekelt. Aztan par ev mulva elkezdett mindenki arrol beszelni, es azan mar emiatt sem kezdtem bele :D Jo logika... Aztan az egyik ismerosom addig cseszegetett vele amig bele nem kezdtem, es wow. Elsoere beszippantott a vilaga. Lehet, de a 3. evad bab, hiabasok titokra fenyderult, unalmas volt de ki lehetett birni. Szoval osszesegeben, szerintem megerdemli valamennyire a Hype ot, mert egy jo kis anime.
2020. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Uristen, kicsit gyorsan gepeltem, ha valaki el tudja olvasni jar a kex :D
2020. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!