Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi volt a neve ennek az animének?

Mi volt a neve ennek az animének?

Figyelt kérdés
Egy éve láttam egy animét aminek sajnálatosan elfelejtettem a nevét. Igazából az egész történetére emlékszem még de megpróbálom lerövidíteni. Az első részben az van hogy a régi japánban van egy város aminek nagyon nagy szerencsétlensége van ( pl: kiszáradtak a tavak, nincs sok élelem meg ilyenek) és a "polgármester" úgy dönt hogy a még megnem született fiának a testét oda adja a démonoknak cserébe jó termőföldért meg hasonlókért. Majd a fia megszületik érzékszervek nélkül és szegény annyira ronda hogy megkér a "polgármester" egy cselédet hogy ölje meg a gyereket de a cseléd megsajnálja és inkább elúsztatja a folyón a babát. Majd a részek arról szólnak hogy ez a fiú ölögeti ezeket a démonokat mert hogyha megöl egy démont akkor vissza kapja egy testrészét. Meg van mellette egy lány is aki mindig báttyónak(aniki) hívja.

2020. dec. 6. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dororo
2020. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!