Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2000-es években, a felkapott...

A 2000-es években, a felkapottabb animék tazo-i chipsek zacskóiban voltak kaphatóak, manapság miért tűnt el teljesena reklámnak ez a fajtája?

Figyelt kérdés

Az én gyerekkoromban a 2000-es évek elejétől több a fő kereskedelmi csatornák által felkapott animék promóciós tárgyainak garmadáját lehetett chipses zacskókból megszerezni. Rengeteg tazo-m, kártyám és figurám volt ebből időből, pl. a Pokémonból, Beybladeből, Digimonból, stb..

Miért tűnt ez el teljesen?

Ti szerettétek?



2020. okt. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek az animék már nem népszerűek itthon. Nem adja a tévé, nincs értelme a reklámnak.

Én szerettem, gyűjtöttem is pl. a Beyblade és Pokemon tazókat.

2020. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit az egyes ír az az egyik oka ennek. A másik pedig az, hogy mára ez már nem kedvelt dolog. 2000-res években ezeket megszállottan gyűjtötték a gyerekek, ma már elég réteg dolog lenne.
2020. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a gyerekeket már más helyen lehet megfogni, pl digitális gyüjtögetnivalókkal, ami még olcsóbb is legalábbis a cégeknek mert nem kell semmit fizikailag legyártaniuk.
2020. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha műanyagot tennének a chips mellé, falkában jönnének az ökohisztivel, mint amit a kinder tojással csináltak.
2020. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!