Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik ismerik a shiki-t. Mit...

Akik ismerik a shiki-t. Mit gondoltok Sunako-ról?

Figyelt kérdés

SPOILER


Szerintem annak ellenére, hogy rengeteg embert megölt, ő is csak egy áldozat. Elvégre 13 évesen ölték meg. Hiszen még fel se nőtt... Illetve én azt gondolom, hogy mivel az emberek esznek állatokat, mert az ember szervezetének szüksége van rá. A shikiknek meg a vérre van szükségünk, hogy ne halljanak meg.

Amikor az emberek felfedezték a shikiket, elkezték megölni őket, mert élni akartak. Szóval ugyan azt tették, mint a shikik. Csak azért, mert az emberek emberek, nem szomorúbb a haláluk, mint más élőlényeknek. A halál mindenki számára szörnyű és senki se menekülhet előle.

Emellett Sunako szerintem egy rendkívül érdekes karakter és remek mondatok hangzottak el tőle.



#anime #lány #bűn #vámpír #Shiki #Isten által elhagyott
2020. júl. 18. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus. :3

Szívesen szolgálnám vámpírként.

2020. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes kérdéseket vet fel a Shiki, én is nagyon szeretem. Viszont szerintem egy ember halála nem összehasonlítható egy állat halálával. Az emberi élet értékesebb, nekünk van lelkünk, tudatunk. Ha tűz ütne ki, valószínűleg te is inkább először az anyád/apád/tesód keresésére

indulnál, nem a kutyád után.


A shikik és az emberek között van egy hatalmas különbség, a shikik már nem élnek. Így szerintem egyértelmű, kinek van nagyobb létjogosultsága az élethez.

2020. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!