Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boku no Hero Academia című...

A Boku no Hero Academia című animében ki a U.A-ben az áruló?

Figyelt kérdés
Több teóriát is találtam erről, de örülnék, hogy aki tudja, az elmondaná, akár üzenetben. Előre is köszönöm a választ!

2020. júl. 12. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Aoyama
Mineta
Kaminari
Kirishima
Shoji
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Midoriya
2020. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miii? igaz még nem láttam a 4. évadot,mert még mindig halasztom,de milyen áruló? valami nagyról maradtam le:D
2020. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocsi a spoilerért ^^'

Valójában még én sem tudom pontosan, főleg ismerőseimtől hallottam, hogy elvileg van egy áruló a U.A-ben

2020. júl. 12. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam az összes,eddig kijött évadot és nem emlékszem semmilyen árulóra. Mondjuk örülnék egy Villain Dekunak,vagy Kaminarinak.
2020. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is király lenne egy Villain Denki!
2020. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az animében még nem volt benne, úgy tudom, hogy a mangában van valami ilyesmi
2020. júl. 13. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok,az egyetlen,amiről tudok az Hawsk. De ő is a hősök besúgója.
2020. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olvastam már a mangát is, de nem említenek meg egyetlen árulót sem az U.A. diákjai között. Talán a barátaid (ahogyan azt az előző is írta) Hawsk-ra gondolhattak. Ő részben az volt.
2020. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt lehet valami félreértésről van szó. Még a 3. évad, Nezu igazgató, illetve pár tanár beszélget arról, hogy lehetséges, hogy áruló van köztük. Majd később Nezu megjegyzi, hogy a kollégiumi rendszer részben amiatt van, hogy egyszerűbben lehessen lefülelni az árulót. Egyelőre nem tudni, hogy - ha van - tanárról, vagy diákról van szó. Ezzel kapcsolatban vannak találgatások a fanok részéről, de a manga-ban nem derült még ki semmi.
2020. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, Aoyama az.
2022. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!