Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nioh és Sekiro c. játékokhoz...

Nioh és Sekiro c. játékokhoz hasonló animét keresek. Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a világuk legyen hasonló. Ha valaki nem ismerné a játékokat, akkor lényegében középkori-fantasy japánról van szó, szamurájokkal, ninjákkal, banditákkal, szörnyekkel, varázslattal stb.

A harcok kard központúak, mint pl. a Dororo-ban.


Elsősorban komolyabb hangvételű animék érdekelnének, de ilyen Inuyasha félék is jöhetnek.



2020. jún. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem most hirtelen az Oda Nobuna no Yabou jutott eszembe, nem tudom, hogy tetszene-e.
2020. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

#1

Mert az miben hasonlít? Egy gender swapped történelmi karakterekkel kialakított rosszul reprezentált Edo korban játszódó hárem. Ezt az ajánlatot csak akkor tudom megérteni, ha ez az egyetlen történelmi korban játszódó sorozat, amit láttál.


Juubee Ninpuuchou

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Shigurui

Kage

2020. jún. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-es, azért nem olyan istentelenül rossz az anime, mint ahogy te azt felvázolod. Mindenkinek más az ízlése, ezért nem lehet tudni, hogy mi az, ami majd bejön valakinek és mi az, ami nem...

Amúgy középkori, van benne némi fantasy, meg ninja, szamuráj, szóval eléggé megfelelt a kritériumoknak.

És igen, kb. ez az egyetlen történelmi, amit láttam, ugyanis ez nagyon nem az én műfajom. De más általam látott animéhez képest még egészen nézhető volt. Nyilván nem egy top10-es anime, de azért nem is olyan rossz.

2020. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem minősítettem az animét, puszta tényeket írtam le róla. Olvasd újra, nem írtam, hogy rossz, szar, pocsék, ganaj, semmi ilyesmit. Egyedül azt, hogy rosszul mutatja be a korszakot, amiben játsódik. Ettől nem lesz maga a sorozat is rossz. Amit én ajánlottam, azok sem történelmi dokumentumfilmek.


VISZONT! A te általad ajánlott sorpzatnál tényleg az az egyetlen kapocs, hogy kb. abban a korszakban játszódik, de ilyen alapon például az Inuyasha is. Hangulatában, stílusában viszonk köze nincs az említett játékokhoz.


Egyébként ha minősíteni akarnám, akkor egy középkategóriás hárem sorozat, nem a sátán műve, de valószínűleg a jellegtelensége miatt akkor sem jutna eszembe ajánlani, ha valaki pont olyat keres.

2020. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán a Mugen no Juunin. Régen láttam, de azt hiszem, hogy a főszereplő halhatatlan, és hát végül is William is az. Nem ígérem, hogy tetszeni fog, mivel nekem nem tetszett, de neked hátha... 😅


A Nioh egyébként nekem is nagy kedvencem a világ és a történet miatt, pedig nem vagyok oda a Dark Souls nehézségű játékokért.

2020. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!