Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek el készül valaha...

Szerintetek el készül valaha is az Attack On Titan szinkron?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja az előzetesnek és még kb.semmit nem tudtam még felmutatni, ígérgetés mondjuk megy ezerrel.

Én nagyon vártam amikor megjelent az előzetes, kezd alább hagyni a hitem, hogy valaha is elkészül.


Meddig kell még várni, egyáltalán elkészül valaha is, mert kezdem úgy érezni a várakozás hiábavaló már, de nem akarom ezt hinni.. Mert nagyon vártam.

Szerintetek?


Vagy a Dragon Hall+ csapat akik már 1 évad Elfen Lied-et elkészítettek, szerintetek Ők megcsinálhatnàk?


Üdv, egy lány rajongó



2020. máj. 26. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A DH+ borzalmasan szinkronizál. Mindenki jobban jár, ha nem nyúlnak semmi máshoz.
2020. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán szeretem a szinkronos animéket, mivel nem nem jönnek át annyira a karakterek. Lehet, hogy lefordítják de ne fűzz hozzá sok reményt.
2020. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csodálkoznék, ha egy átírt, lebutított, katyvasz sztorit fogsz kapni szinkronosan, amit nem fogsz megérteni. Sajnos nálunk nem arról híresek, hogy igényesen, az eredetihez hűen fordítanak. :( De ne legyen igazam!


A szinkronok viszont meglepő, de nem rosszak (legalább is akiknek eddig tudjuk), van akinek mást adtam volna, pl. Mikasa, de legalább tapasztalt színészekkel dolgoznak.

2020. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!