Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéz irni?

Tudnátok ilyen animéz irni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol a főhősnő együtt van egy másik lánnyal vagyis egy shoujo ai-ra gondolok, igazából a story nem fontos, olyan kellene ahol már együtt vannak és azt meséli el hogy mit csinálnak együtt stb... Ami még fontos lenne hogyha lenne benne csókolozás, ölelkezés stb. De ami tényleg a legfontosabb az az hogy shoujo ai(lányszerelem) legyen.

2020. ápr. 21. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Citrus
2020. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nem nagyon van, ahol már az elején is együtt vannak, csak talán az Asagao to Kase-san (Szerintem ez nagyon aranyos és nyugott.)

Deee egyéb shoujo ai/yuri:

Citrus (remek anime nem tagadom, de egy kicsit több romantika lehetett volna azért. 😂)

Yagate kimi ni naru/Bloom into you (romantikus, aranyos és shoujo ai. Kell több? :D)

Strawberry Panic (ez egy elég nyugott és lassú anime. Időbe kerül, amíg eljutnak az első csókig, de szerintem megéri várni.)

Maria-sama ga miteru (szerintem a 4 évadban (~38 rész) max 2 csók volt (az is csak visszaemlékezésben hehe), de én nagyon szeretem ennek ellenére)

Aoi hana (lassú és nehézkes, nekem nem igazán tetszett.)

Sakura Trick (kicsi komikus, de tele van csókokkal)

Netsuzou Trap (ecchi)

Shoujo sect (hentai)

Sono hanabira ni kuchizuke wo (hentai)

Happy sugar life (lolicon,horror,yandere)

Kannazuki no miko (bár van benne fiú főszereplő, de azután, hogy végignéztem egyértelművé vált számomra, hogy shoujo ai.)

Valkyrie drive: Mermaid (ecchi)

Akuma no riddle (horror és csak minimális a shoujo ai, de azért jó. Meg Haru-chan olyan kawaii. 😅)



Tekintve, hogy nem ismerem az ízlésed elég vegyes lista lett, csak annyi a közös bennük, hogy mindegyik shoujo ai/yuri. 😂

2020. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösziii, sokat nem ismerek vagy csak abba hagytam de mostmár lesz mit nézzek.
2020. ápr. 22. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Yagate kimi ni naru/Bloom into you, Asagao to Kase-san, és a Sasameki Koto elégé jó, és bár mindegyik befejezetlen (ahogy általában a hasonló műfajú animéknél általában), ez még ne vegye el tőlük a kedvedet. Így is megéri, amellett ott vannak a mangáik.
2020. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!