Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem találok alkalmi, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok alkalmi, de tartós partnert?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, kevés szabadidővel, alkalmi partnert kerestem, de vagy kamu profillal beszéltem, vagy lemondták találkozó előtt, vagy komoly kapcsolatot keresnek. Van egyáltalán erre "szakosodott" oldal ahol találok egy lányt tartós alkalmi kapcsolatra?

#szex #leszbikus #alkalmi #Alkalmi leszbikus
2019. máj. 20. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pesten a legkönnyebb. Bar azért erre igy sem könnyü inkább szerencse kell hozzá. Kávézókban szerintem max vagy netes társkereső segithet bar nincs garancia.
2019. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak szex, vagy baráti beszélgetős kapcsolat is lenne? Ha tartósat akarsz, sokan hajlamosabbak többet belelátni
2019. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem irhatsz :)
2019. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es

Szórakozóhelyen próbálkoztam és sajnos ott maximum egy éjszakást találtam. Mivel utána közölték, hogy de komoly kapcsolat a cél és persze nem értették meg,viszont én tudom,hogy nem menne.


2-es


A barátság extrákkal nem játszik. Ha úgy vesszük az lenne amit te leírtál. Nem akarom,hogy teljes egészemben ismerjen, csak annyira,hogy mégse legyünk idegenek.

Amit meg írtál,hogy beleéli magát ez sajnos benne van a pakliban. Viszont mindig mással és mással sem szeretnék lenni. Kötetlen szexkapcsolatot szeretnék.

2019. máj. 21. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz, nagyon érdekelne egy ilyen kapcsolat
2019. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a pinkvanillán próbálkoztam, de valami botrány színvonaltalan az az oldal, töröltem is magam egy idő után. Egy nemzetközi társkeresőn is körbenéztem, ott viszont főleg Budapesten élő külföldiek voltak fent, én meg már köszönöm, nem szeretnél angolul beszélni már itt is. A kevés magyarnak írogattam, "nem vették fel", szerintem az oldal algoritmusa lehetett olyan, hogy nem mutatta az üzeneteket. Szóval sajnos e téren én is csak arról tudok beszámolni, hogy mi NEM működik. :( Legalábbis nekem. :) Mert itt folyton azt olvasom, hogy a csajoknak minden ujjukra akad öt barátnő, szexpartner stb., hát nekem csak nem jön össze, de mondjuk ebben benne van az is, hogy attól meg a hideg futkározik a hátamon, ha kapok 1 mondatnyi levelet 16 nyelvhelyességi hibával. ;)
2019. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!