Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a 7 éves húgom látja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 7 éves húgom látja, hogy a barátnőmmel csókolózok, az baj?

Figyelt kérdés
Random be szokott nyitni a szobámba és igen, mint minden ember én is szeretném megcsókolni a barátnőmet... Mit tegyek? (Az ajtó nem zárható)

2019. márc. 1. 18:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A laptopon keresett rá/felhozta neki a YouTube a "Citrus" című animét.
2019. márc. 1. 22:51
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Már megint egy kamu, amit valami pedofil beütésű talált ki... Utoljára azzal a mesikével jöttél hogy a nyolc éves húgod kavar valakivel...
2019. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9772.. ez véletlenül nem a te bónusz agymenésed?
2019. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Retesz. Egyébként tanítsd meg, hogy kopogjon, nem illik rátörni a másikra az ajtót. Mondd meg neki, hogy akkor ne menjen át, amikor a barátnőddel vagy; mert nem is tudnátok vele foglalkozni (ez ,hogy nem tudnátok vele foglalkozni, ez egy kicsit füllentés, de belefér) Igenis tanulja meg , hogy engedély nélkül ne menjen be másnak a szobájába. Most nemtom, vannak-e ott játékok, ami esetleg talán neki kell, de azt meg át lehet vinni akkor már az ő szobájába, hogy máskor se menjen be, meg tényleg, tisztelje a magánszférát. Szóval kopogjon, ha akar valamit. Meg lehet neki mondani szépen, hogy ne nyitogasson rátok. Egyébként nem gondolnám bajnak, hogy látja, ha csókolóztok, de azé kell ehhez ilyen intim szféra; mármint, most arra gondolok, hogy ketten, meghittségben lehetőségetek legyen lenni anélkül, hogy ő ottan érdeklődne, meg kíváncsiskodna. Hétéven már szerintem meg tudja érteni, hogy kopogjon, ha valami baja van. De egyébként tényleg van rá esély, hogy kíváncsi; vagy pedig amúgy igényli a társaságot, többet, mint amennyi van neki. Szóval szerintem ha aranyos amúgy a kishúgod; akkor időnként beszélgessél ővele is, vagy játsszatok valamit; de a beszélgetés is nagyon fontos; hogy legyen, aki meghallgatja az esetleges kis nyűgjeit. Hogy érezze, hogy kibeszélheti neked a gondjait, mert van, aki kíváncsi rá, az ő véleményére, az ő megtapasztalásaira. Énszerintem lehet, hogy ez sok mindenkinek hiányzik. Igen, ebben a korban is sok olyan gondolata lehet, amiket megosztana szívesen másokkal; ha látja, hogy van rá figyelem, érdeklődés, kíváncsiság; hogy tényleg kíváncsi őrá valaki. Mert vannak olyan gyerekek, akikkel nem játszani kell (nem is érti, minek hívod őt oda játszani); hanem arra lenne pl igénye, hogy beszélgessen valakivel, hogy érezze, hogy vannak tényleg, akik kíváncsiak rá. Mondd neki nyugodtan, amikor nincs ott a barátnőd, hogy meséljen valamit. Ozt akkor majd mesél, ha látja van rá érdeklődés.
2019. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

A Citrus nagyon jó anime:D

Egyébként szerintem semmi baj nincs azzal, hogy lát titeket, annó én is láttam a nővéremet a barátjával csókolózni, és nem kezdtem el fiúkat puszilgatni ennek hatására, sőt, még csak nem is vonzódom a férfi nemhez. Ezek a dolgok nincsenek összefüggésben, magamból kiindulva szerintem mire kilép a szobádból már el is felejti mit látott.:D

2019. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!