Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy bi lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy bi lányok, ti szoktatok ismerkedni más webkamos chat oldalon?

Figyelt kérdés
Nem akarok nevet irni, mert lehet torolnek a kerdest. Olyan oldalra gondolok, ami inkabb chat, de beszélgetős es dumalos. Igy lehet ismeritek.:D
2018. nov. 20. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb az összes csak trollokbol, vagy unatkozó emberekből áll akik igazából nem is akarnak semmit :( kb sehol se lehet ismerkedni :/ 26N
2018. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy próbáltam ilyen oldalon, de elég nehezen sikerült...:D Mondjuk nem mondom, hogy nem volt szórakoztató..:)
2018. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre többet gondolkodom rajta, szívesen kipróbálnám, nem tudom melyik oldal lenne rá alkalmas.?
2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedni nem, mert párkapcsolatban vagyok. De chatalni szoktam néha, van mikor több is az, mint beszélgetés. Mielőtt ítélkezel, a férjem tudja, és nem zavarja. Ha zavarná nem tenném. De csak duma, bár elég nehéz értelmes beszélgető partnert találni sajnos. Amúgy nem tudom, hogy melyik oldalra gondolsz, de ha megmondod, akkor felnézek...
2018. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, biszexuális vagyok.
2018. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kamukkal én is találkozok mindig. Meg olyan lányokkal, akikkel dumálni sem lehet vagy éppen pasit keresnek.


Erre az oldalra gondoltam

[link]

2018. nov. 21. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kipróbálnék ilyen oldalt!:)
2018. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!