Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mit lehet azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mit lehet azért tenni, hogy valaki belénk szeressen?

Figyelt kérdés

Ez "eleve elrendeltetett" úgymond hogy én, vagy valaki más most xy-ba beleszeret vagy nem? Vagy hogy van ez szerintetek?

Ha én szerelmes vagyok valakibe, de ő belém nem, akkor szerintetek mennyi az esélye, hogy valaha is az lesz? Mi az a ,,minden tőlünk telhető"( amit meg kéne tennünk ez érdekében, hogy bekövetkezzen)?


Egy biszex lány



2018. aug. 7. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt nem lehet befolyásolni. Ha egyszer nem tetszel valakinek, nem fogja meg benned semmi, az nem azt jelenti, hogy veled van a baj. Mindenki különböző és más dolgokat, tulajdonságokat szeret. Ezt el kell fogadni, ennyit lehet tenni.
2018. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Te sem szeretsz bele akárkibe, más sem beléd, ennyi. Ez így van oda-vissza. Ha nem vevő rád, a legjobb, ha békén hagyod és más után nézel.
2018. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Eloszor is ismerni kell.

Ha ismered, tudod mire vagyik. Azt kell neki megadni. Ha nem tudod megadni, akkor targytalan.

2018. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán hiszem, hogy valaki csak azért beléd szeret, mert te azt szeretnéd.
2018. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyet kell értenem az előttem válaszolókkal. Pár évig reménykedtem benne,hogy az egyik nő viszonozni fogja az érzéseimet talán,egyszer,de rá kellett jönnöm,hogy ez nem így van. Hiába tettem meg mindent amit tudtam érte/neki,hiába voltam ott mindig amikor szüksége volt rám,egyszerűen nem tudta viszonozni és kész. Pedig szerettem,odafigyeltem rá,törődtem vele. Aztán elfogadtam,hogy nem erőltethetem rá magam. Az én életemben is vannak olyanok,akik már az első pillanattól kezdve bekerültek a "baráti zónába",s onnan ki nem jönnek. Na így jártam én is. Azóta továbbléptem,s boldog párkapcsolatban élek egy olyan nővel,akivel kölcsönös a szerelmünk.:)
2018. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bulgur válasza:
91%
Semmit nem szabad ezért tenni.A szerelem akkor működik, ha mind a két oldalról intenzív, mély érzés.Még az is lehet,valahogy megédesgethetnéd a viszonyt,de kérdem én minek?Hidd el már megszületett az aki rád vár,keress tovább!
2018. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Most leszbikus vagy,vagy biszex ? döntsd mar el....
2020. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kérdésed!


Hogy mi van elrendelve, azt később tudod meg, nagyon később! :D


He te szerelmes vagy X-be, lehet X is szerelmes beléd. Ha nem mondja, tudatja, attól még lehetséges. Itt a felvállaláson múlik, a bevalláson.Tedd meg, amit jónak gondolsz, de ne ess túlzásba. Nem mindenki cselekszik, dönt az érzései szerint. Így hiába teszel bármit, ha Ő nem vállalja magát.

2020. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nyolcasnak nagyon igaza van,egyetértek!
2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Sok sok beszélgetés komoly dolgokról, családról, barátoktól, múltról, jövőről, tervekről, célokról, bolondozás, nevetgélés, és meglátjátok hogy mennyi a közös, mennyire tudod átérezni a helyzetét, ő mennyire a tiédet. Utána csak hagyni kell hogy menjen minden magától, és úgyis adódik valami olyan pillanat ami kicsit intim, kicsit romantikus, amitől ha vannak olyan ferde hajlamai, úgyis zavarba jön ami látszik. Akkor tudhatod hogy van-e esélyed. Ha nem látsz rajta semmit, abszolút mindenből a baráti oldalát hozza ki a dolgoknak, akkor úgy nem sok esélyed van.

Én egyébként a távolság tartásommal voltam vonzó a páromnak, ugyhogy én is "becsapós" vagyok.

2020. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!