Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy régi osztálytársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy régi osztálytársam (fiú), aki biztos, hogy meleg, és jó lenne vele beszélgetni erről, elmondjam neki, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy csoport, ahol én, ő meg egy másik lány vagyunk, és a másik lány nekem már elmondta, hogy a fiú meleg, ma meg a fiú fiúkról küldözgetett képeket, hogy ahhww, de mikor kb így körülkérdeztem, nem volt hajlandó elmondani. Ráírjak külön? Annyita nem jó a kapcsolatunk amúgy, de végülis egy cipőben járunk.
2018. júl. 28. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nincs közös érdeklődés. Ő a fiúkat szereti, te a lányokat.
2018. júl. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy te leszbi vagy, a srác meleg, jó alap lehet egy szexmentes, igazi barátsághoz. Már csak azt a közös témát kell megkeresni, ami mindkettőtöket érdekel. Ez egy fb, vagy bármilyen más csoportban azért nem lehet nagy probléma. Hogy pont abban a csoportban vagytok mindketten, már feltételez egy közös érdeklődési pontot.
2018. júl. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Ird meg neki hogy leszbi vagy ezt szeretik a pasik
2018. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés...

Az én osztályomban van egy meleg fiú és egy leszbikus lány, aki szinte testvérként viselkednek egymással. Ölelgetik egymást, adnak egymásnak kaját, odafigyelnek a másikra, és még meg is ajándékozták egymást ünnepeken. Teljesen olyan, mintha két lány egymásért élne egy szép barátságban, és mindketten mindenkivel kijönnek, barátságosak. Szerintem ez teljesen jó ötlet, amit felvetettél.


"A palik szeretik leszbiket"


A meleg pasik nem biztos, hogy szexuálisan izgatónak fogják tartani a nőket együtt.

Ez is csak azoknak a heteró férfiaknak a heccje, akik már erre fogják, hogy nem homofóbok, és az ilyenből születnek azok, akiknek a legelső kérdésük az, hogy megyünk hármasba?

2018. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!