Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elképzelhető, hogy a nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a nő aki tetszett nekem leszbikus vagy minimum biszex?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapot egy munkahelyen dolgoztunk. De ő egy nagyon szép nő, akkor meg sem fogalmazódott bennem hogy heteró,de sokat beszélgettünk, viszont elköltözött. Soha nem láttam férfival, a facen sincs kirakva, sem kapcsolat, sem közös kép. Viszont nőkkel szoktak szívecskéket írni egymásnak. Nekem régen nagyon tetszett, sőt most is de szerintem többet úgysem talizunk. Lehet hogy volt benne legalább egy kis biszex vonás? Vagy csak én gondolom így? Mondjuk lehet akkor sem lett volna esélyem nála mert én annyira nem vagyok modelles kinézetű csak átlagos vagyok.
2018. júl. 27. 13:02
 1/9 A kérdező kommentje:
jav. hogy nem heteró.
2018. júl. 27. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet....de most már felesleges ezen gondolkoznod
2018. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ennyiből nem lehet megmondani. Nagyon sok leszbikus/biszex nő van, akiről kb senki meg nem mondaná, hogy nem hetero.

Viszont ha elköltözött, nem beszéltek, nem is keresi a társaságod, akkor szerintem mindegy is, hogy micsoda, mert nem szeretne tőled semmit.

2018. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen de nekem gyanús, hogy valaki évekig nem tesz ki egy pasit sem, meg közös képet. Csajokkal meg szívezik egymást.
2018. júl. 27. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

De úgy őszintén, neked ehhez mi közöd van? Ne vedd sértésnek, de ha ő nem foglalkozik veled, akkor te se foglalkozz vele. Mindenkinek a magánügye, hogy kivel, mikor és mit csinál. Ha hetero, akkor sem feltétlen akarja mindenki a világhálón élni az életét, pont azért, mert ez magánügy. Aki meg közel áll a barátaihoz, miért ne írhatna nekik szívecskét?


Elköltözött, nincs hozzá semmi közöd.

2018. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom hogy te heteró, biszex vagy milyen beállítottságú vagy. De nőként nővel nehezebb ismerkedni, és ha tetszik valaki akiről tudod, hogy van benne hajlam akkor megpróbálnád, szépen normálisan az ismerkedést. Már tudom, hogy ezen nem most kellene gondolkoznom, meg kevés az esélye hogy hazaköltözik.
2018. júl. 27. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nőként én se vagyok évek óta kapcsolatban. 4 éve volt barátom. De sose osztottam meg se facen se máshol a kapcsolataimat. Eléggé hányingerkeltő mikor a párok az életük minden percét megosztják. És honnan veszed h nincs palija? Lehet pont emiatt nem beszél veled. Elköltözött és punktum :D Keress mást :D
2018. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általában aki együtt van valakivel, egy-egy közös képet felrak. Miért nem beszél velem? Csak a munkahelyen haverkodtunk, de azon kívül nem hívogattuk egymást. Persze keresek rögtön a környékünk tele van melegekkel. Nyilván nem fogom zaklatni vagy ilyesmi. Meg heteró vagy fogalmad sincs a melegek életéről, nem értem ezt a nagyképűséget. De ennyi örömöd legyen.
2018. júl. 27. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az. De az is lehet, hogy nővel van kapcsolatban, azért nem rakja ki. Viszont ezt a heteró női frusztrációt én sem értem ez csak egy kérdés a mi kategóriánkban. Nekünk sokkal jobban oda kell figyelnünk jelekre, hogy rájöjjünk ki leszbikus,biszex. Én sem osztom az észt a heteró kategóriában mert nincs róla tapasztalatom.
2018. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!