Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lepődnek meg a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a férfiak hogy gyűlöljük őket, mikor ilyeneket csinálnak?

Figyelt kérdés

Ezen a linken az én kérdésem látható, még kifejezetten védem is a pasikat, erre nézzétek az utolsó kommentet...És akkor csodálkoznak hogy utáljuk őket? Ha az ember megpróbálja védeni őket, vagy szeretni, akkor is jön egy-két paraszt aki miatt az összes leszbikus előbb utóbb férfigyűlölő lesz...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__93..


2018. jún. 9. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
szuper, egy komment alapján... tegnap rámkommentelt rosszul egy 24 éves nő, most utálni fogom mind!
2018. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa, ne csinálj úgy mintha nem tudnád miről van szó. Mindegyik ilyen!! Bármennyiszer is védi meg az ember őket...
2018. jún. 9. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

LOL XD.


Olvastam az utolsó kommentet - a tiédet. Az utolsó sorát.

És még próbálod azt mondani, hogy nem vagy férfigyűlölő... cuki! XP

2018. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Te jóó isten mennyi hülye ember van itt hogy egyik se a lényegre reagál....


Igen, férfigyűlölő vagyok mert azt írtam egy EMBERNEK aki egy PARASZT hogy basz.ódj meg :D

2018. jún. 9. 10:20
 5/11 kovpet ***** válasza:
91%

kérdező: az a válaszoló nem csak egy random férfi, hanem egy homofób barom, de annak is az igen sötét, korlátolt fajtájából.


Én férfiként és emberként is kikérem magamnak, hogy egy lapon említs egy ilyennel. Arra meg csak kérni tudlak, hogy így ismeretlenül ne gyűlölj. Nem érdemlem meg, ráadásul ez téged is minősítene.

2018. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak Te nem látod a lényeget, szívem! :P
2018. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ösnek köszönöm, többiek meg nem érdekelnek!

Milyen érdekes amúgyhogy leszbikus kategóriába eddig csak férfiak írtak...

2018. jún. 9. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azon lepődtem meg, hogy négy sorba belefér ennyi általánosítás és intolerancia. Amúgy nice troll
2018. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Most kiírhatnék én is egy kérdést rólad, hogy miért lepődnek meg a leszbikusok, hogy a hetero férfiak gyűlölik őket, mikor ilyet csinálnak?

Én is leszbikus vagyok, persze, felháborít, hogy ilyet ír, de egyszerűen elengedem és kész. Nem azért ilyen, mert férfi, hanem mert homofób és ostoba. Sőt, ha már itt tartunk, ki merem jelenteni, hogy a leszbikusokkal sokkal utálatsabbak a homofób nők. 18 évem alatt 3x szólhattak be a homiszexualitásom miatt, mind nő volt. Ettől még nem fogok minden nőt utálni.

Ne általánosíts!

2018. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert többségüknek amint látod se önkritikája,se lelkiismerete , se semmilyen emberi tartása nincs. És nagyon-nagyon nagy szàzalékuk durván hímsoviniszta,csak nem ismerik be. És ez alatt a kérdés alatt csak egy apró,pici ízelítőt lehet kapni belőlük. Mégis mi vagyunk a rosszak,aki nem felel meg az ő elképzeléseiknek az csak rossz lehet,sosem ők a rosszak. Akkor is rossz vagy ha nem utálod őket, csak tartani akarod a távolságot. Bezzeg az amit ők csinálnak a meleg férfiakkal(ruccanj át a homoszexualitásba, vagy kíváncsiságból írj ki egy ilyen kérdést), az nem gonoszág,nem mániákus,abnormális viselkedés. De ha őket szembesíted a hibáikkal akkor gonosz femináci vagy.


És amit itt néhány lány szokott csinálni. Az elfogult, elvakult védelem ugyanolyan beteges mint az elvakult utálat,csak már ők sem veszik észre magukat;-)

2018. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!