Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért mindig a valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a valamelyik okból "nem hozzám illő", "tabu" nőkbe leszek szerelmes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,biszex,de csak olyan szinten,hogy férfibe még sosem voltam szerelmes.Igazán a nők érdekelnek.Viszont mindig olyan emberek fognak meg igazán,és leszek teljesen szerelmes,akibe "nem kéne".Értem ezalatt a nálam pl huszonvalahány évvel idősebb nőket (2 is volt,talán most kezdem átélni a harmadikat,de ezt még magam sem tudom) vagy éppen lejobb barátnő (aki hetero és pasija van).Egyszerűen mintha felizgatnának ezek a "nem hétköznapi" párosítások,amit velem alkothatnának.Még sosem voltam szerelmes egy korombelibe,aki minimum biszex vagy leszbikus,és ő is érdeklődött volna irántam.Szeretem,ha van izgalom a dolgoban.De mi lesz így?!Sosem fogja viszonozni senki a közeledésem,ha ez így folytatódik.Pedig ez tini korom óta így van már velem.Reménytelen eset vagyok igaz? :D
2018. ápr. 12. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésben a valamelyik *valamilyen akart lenni,csak elírtam,most látom. :D
2018. ápr. 12. 16:04
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, érdemben sajnos nem tudok hozzászólni a témához, de teljes mértékben együttérzek veled:D ezt akár én is írhattam volna

19/l

2018. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos találsz majd valakit, de azért próbálj nyitott maradni a korodbeliekre is :)
2018. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanez, 24 vagyok és szingli, csinos, de mindig ezek a plátói szerelmek, néha úgy érzem már nem jó leszbinek lenni mert olyan nehéz a párkeresés. ...

A másik oldalam meg várja hogy betoppanjon a nagy õ

24l

2018. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatod édesanyaddal/édesapaddal?


Amúgy ebben szerintem semmi rossz nincs, valószínűleg inkább egy komplexust töltenél ki egy idősebb partnerrel, vagy tudat alatt választasz teljesen elérhetetlen partnert, mert valójában félnel az elköteleződéstől, egy valódi párkapcsolattól.


Leszbiként amúgy sem egyszerű az ismerkedés, hát még ha az illető idősebb, akár feleségről/anyáról van szó. (nem is értem némelyik, hogy elhet ennyire vonzó :DD)

2018. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg célzottan korodbeliekkel ismerkedni pl, ha egyetemre jársz.

Minden rendben lesz csak ne görcsölj rá.


16L

2018. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!