Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol találhatok értelmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok értelmes, igazán szép és nőies nőt? További lent.

Figyelt kérdés
Nőies leszbikus vagyok és kizárólag az ugyanolyan nőket tartom vonzónak, akikből sugárzik a nőiesség és imádják ezt, imádnak nők lenni. Hol bujkálnak az ilyen nők? Eljárok meleg bulikba, de valahogy még nem futottam rá ilyen nőre. Hol tudnék ilyen nőket találni? Az az érzésem, hogy már-már az a fétishem, hogy a heteró nők tetszenek és így nem jutok sehova. :/

2018. ápr. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is hasonlóan érzem ezt.:) sokszor jártam úgy,hogy megtetszett valaki,igazán nőies volt és kiderült...hetero..

Szerelmes is vagyok már jópár éve egy nagyon nőies,gyönyörű,bájos hetero nőbe. Nem tudom elengedni. Egyszerűen nem megy. Valamivel megfogott,s azóta rabja vagyok. S ami a legrosszabb,hogy nagyon jó a kapcsolatunk,de pasija van. Én pedig szenvedek. De nem taliztam még olyan leszbikus vagy biszex nőies nővel,aki levett volna annyira a lábamról,mint ez a hetero nő.

2018. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért láttam már kivételeket.

Keresni kell.

2018. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló

Igazán? Lehet akkor nem egészen erős a lánc rajtuk, mert szeretnek időnként félre táncolni más nőkkel. :)

Többieknek pedig annyi, hogy én már teljesen tanácstalan vagyok és hülyének érzem magam. :/

2018. ápr. 1. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék már én is leszbikus,igazám nőies nővel találkozni..
2018. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem írhattok. Elég nöies vagyok. Legtöbben nehezen hiszik el, hogy nem vagyok hetero.

Csak komoly kapcsolatot keresek.

19|L

2018. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kezdem úgy érezni hogy ez lehetetlen. Bár én pont a másik fél vagyok, a ''heteró'', nőies akit valójában nagyon is érdekelnek a lányok, viszont ők ezért nem vesznek komolyan... :(
2018. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7 20/L
2018. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Portia de Rossi, Ellen Page,Sarah Paulson,Cara Delevigne,Kristen Stewart szépek és nőiesek, mégis szrnak a pasikra,elmélet megdöntve.


Keresni kell,bárhol találhatsz.Erre pont nem a meleg bulik a legjobb helyek, személyes ismerettségekre törekedj. Én úgy ismertem meg a barátnőmet,hogy feltettem valamit a Vaterára, ő pedig vette:-)

2018. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az általad említett nők közül nekem csak az első három igazán nőies és szép, ízlések és pofonok. :) Nekem a nőies és szép nő az pl. Monica Bellucci. :)
2018. ápr. 3. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék egy nőies leszbikus csajt találni . Fene se tudja mi vagyok , talán kíváncsi vagy akármi. De szeretnék nőkkel lenni. "mindent " tudok már amit egy pasival csak csinálni lehet. Kicsit meg is untam . Kellene valami új és izgalmas.
2019. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!