Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Inkább dominánsak vagy passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább dominánsak vagy passzívak vagytok, lányok?

Figyelt kérdés

És mit kedveltek egy partnerben, ha melyik kategóriába esik?


Igen tudom, nem mindenki szereti ezeket használni és nem mindenkire illenek, csak általánosságban, kíváncsiságból kérdem.



2018. febr. 14. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettő szeretek lenni és mindkettőt kedvelem egy partnerben. Kedvtől és személytől függ.
2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Uncsi már hogy minden 3.kérdés ez.


Taszít mindkettő,normális vagyok,azt kedvelem ha a partnerem is normális.

2018. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az mint amit az első írt. :)

19L

2018. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő, és a partnerem is.

Viszont többnyire az életben ő dominánsabb, az ágyban én.

2018. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő, de inkább a passzív. Szeretem ha a partnerem domináns, határozott, szigorú, keménykezű és kicsit "gonosz". De ugyanakkor a bunkóságot és a nagyképűséget nem szeretem, ne legyen felvágós se, szeretem ha a domináns hajlam mellett szerény és beismeri, hogy ő is hibázhat.

Dominánsként pedig szeretem ha a partnerem visszafogottabb, nem nyaggat és könyörög mindig azért, hogy hadd nyalogassa a lábamat és tud normálisan is megnyilvánulni ezek mellett, illetve hogy nem csak a fétisei határozzák meg az életét. Szeretem ha egy szub férfi kedves és kicsit félénk, de persze az is egészséges mértékben.


Mindkét félnél fontos, hogy el tudjuk különíteni a normál életet a szexualítástól, fontos, hogy tudjunk normálisan beszélgetni és értelmes programokat szervezni ezen kívül is, ezen kívül mindkét félnél fontos az intelligencia és a humor.

2018. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!