Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, nálatok mi a terv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok mi a terv Valentin napra?

Figyelt kérdés

lesz étterem vagy mozi? vagy csak park? főztök? esetleg vesztek édességet?


A bartánőm nagyon nem édesszájú, és igazán nem is kiöltözős, szóval szerintem én fogok főzni valamit, de ez magában nem nagy extra. Gondoltam valami házi fürdőbombát összedobni és azt megosztani. Egyéb ötlet?



2018. febr. 5. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kivel, így semmi. :(

De tuti valami romantikus vacsizós, filmnézős dolog lenne.

2018. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Szingliként majd sírok a sarokban majd és hallgatom a Forever Alone lejátszási listámat. Ha nagyon de nagyon jól sikerül ez az ünnep, tán még eret is vágok.
2018. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
2. Válaszolóhoz hasonló lesz a program itt is👌
2018. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én szívecskéket fogok hányni aznap. Egyedülállóként így ünneplem.
2018. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem ünneplünk ilyen mondva csinált amerikai ünepeket. Nem kelll egy ünnepnap ahhoz h elmenjünk étterembe vagy megnézzünk egy romantikus filmet vagy főzzünk valami finom ételt együtt...


Na de az ellentéteket félretéve, előző párom igazi romantikus volt de vele is csak megajándékoztuk egymást.

Tőlem kapott ilyen pici szivecskés cuki üziboxos bonbont meg egy bekeretezett közös képet, aminek a keretére ráírtam, hogy bolgog Valentin napot szerelmem :)

Tőle már nem tudom mit kaptam mert igyekeztem minden emléket törölni mikor szakítottunk xD

2018. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Elnézést, nem vagyok csaj.

De miért fontos egyetlen napra vallomásokat, áldozatokat és csokiz kunyerálni valakitől?

Ha szeret, mutassa ki minden nap. Ha ez nem sikerült, majd egy csomag bonbon elég lesz az évre?

Az egyedülállókat meg frusztrálja az, hogy nincs mellettük senki.

Nem biztos, hogy ennek van értelme.

2018. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki valami szépet,pl fehérnemû,virág
2018. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Liverpool meccs lesz bro!
2018. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felkelek, es megyek dolgozni. Semmi tobb. Talan veszek magamnak egy csokit.
2018. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően minden nap figyelmesek vagyunk és minden nap kimutatjuk,hogy szeretjük egymást,úgyhogy nem csinálunk nagy felhajtást a Valentin-napból. Egyszerűen munka után szerzünk magunknak egy kellemes estét,elmegyünk vacsorázni,pezsgőzünk aztán még kitalálunk valami laza programot, otthon felbontunk valami finom édességet és ennyi.

27/N

2018. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!