Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti mennyire vagytok nyitottak, bevallalosak egy idegen szinten leszbikus lannyal szemben? Kort is írjatok legyszives!

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinten?

Szintén?

Nem jókor hagytad le.

Ha szintén, a válaszom semennyire.

2018. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Idegennel semennyire.
2018. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Érzelmi alap nélkül még olyannal sem, akit ismerek. Nem még idegennel! Nekem ez így nem megy.
2018. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem túlságossan

Elég távolságtartó félénk típus vagyok,hiába lenne meg a vonzalom,nem hiszem hogy belemennék bármibe is.Nekem nem megy az csak úgy bárkivel

2018. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Imádom a véletlen kalandokat. Nagyszerü a minden ujdonság érzése és a probáljuk ki azt is, hogy .......
2018. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Idegennel-random semennyire.Bár érik bennem egy "barátsag extrákkal,dolog!Tehát,hogy megismerjük egymást,mozi-vásárlás,stb.Mikor már nincsenek tabuk,felfedezni egymást,és olykor-olykor"egymásnak esni"!Kipróbálni együtt dolgokat,élvezni egymást lazán - kötetlenül!
2018. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Szexre semennyire.Ha nem nyomulós,szimpatikus szolid beszélgetésre nyitott vagyok, ha pár beszélgetés után tetszik a stílusa,gondolkodása akkor nyitott vagyok egy randira is és onnan alakul a dolog,de a lényeg hogy folyamatosan megismerem.

27/N

2018. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen nyitott vagyok. Szeretek embereket megismerni. Igaz félénk vagyok, de könnyebben megy idegenekkel, akik szintén ilyenek, mint én.

17/l

2018. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt úgy érted, hogy összefutok valakivel egy bárban, és leszólít, akkor tekintve, hogy nem akarok kapcsolatot eléggé. Annyi, hogy félénk vagyok ahhoz, hogy leszólítsak mást, azt maximum akkor, ha van bennem egy kis ital. 17L
2018. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sl!therin ***** válasza:

Abszolút igen. Kinőttem az ál-szerénykedésből :)

30 éves vagyok.

2018. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!