Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszenek nektek a focista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek nektek a focista lányok?

Figyelt kérdés
Nőies hosszú hajú vékony szálkás testalkatú lány vagyok a foci az életem a kézilabda mellett.Egy csalódás óta mégsem találok olyan kapcsolatot ami hosszabb ideig eltartana mostmeg már azert ítélnek el hogy sok az egyéjszakás kalandom. Pedig ha kerdeznek akkir én őszintén elmondom.
2017. dec. 23. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Inkább a kèzis és úszó lányok, a foci nem

Amúgy ha sok egyéjszakást sikerült összehozni akkor miért kérdés ez?

2017. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok hogy miért jön össze egyéjszakás kalcsolat viszont nem alakul ki, pedig probálkozom.
2017. dec. 23. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát valószínüleg a személyiségednek több köze van hozzá mint a külsődnek vagy annak hogy focista vagy e?
2017. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezen elgondolkodom. Van valami oka annak hogy focizom és ezért nem kezdenek velem komoly kaocsolatba? Mert általában azt megkapom hogy nagyon szép vagyok meg jól nézek ki de azt is hogy hosszú távon talán megcsalnám az egyént,pont azert mert a csapatom is tele van leszbikusokkal
2017. dec. 23. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Se a foci,se az 1éjszakázás nem tetszik...
2017. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a focista lányok, mert nem szeretem a focit. Semmilyen sport nem mozgatja meg a fantáziámat.


Te meg lehet, hogy a csalódás annyira beléd égett, hogy nem is veszed észre, de eltaszítod magadtól a személyeket.

2017. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem benned van a hiba, mert egy kapcsolat alapja a bizalom, és ha már az elején nem tud benned megbízni, mert fennáll a veszélye annak, hogy megcsalod, akkor ott a partner gondolkodása nem túl jó. Ha mindenki így állna hozzá, elég sok szingli lenne a világban, és aki ennyi kockázatot nem mer bevállalni, az meg sem érdemel.

Az hogy szingliként egy éjszakás kalandjaid vannak, nem jelenti azt hogy egy kapcsolatban is félre lépnél. De ez persze csak az én véleményem, és azért azt is hozzá tenném, hogy egy kapcsolatban olyan ember is megcsalhat, akinek előtte sose volt egy éjszakás kalandban része.

A kérdésedre válaszolva, igen nekem tetszenek a focista lányok. Számomra nagyon vonzó tud lenni, ha egy lánynak van valami szenvedélye, amibe mindent bele tesz, mert az az élete :)

2017. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Puszi neked 😘
2017. dec. 25. 11:39
 9/15 anonim válasza:
Hol focizol?
2017. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Heves
2017. dec. 25. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!