Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » LL! Mennyire jön be nektek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LL! Mennyire jön be nektek ha kikötöznek és/vagy bekötik a szemeteket szex közben?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon. Ha kikötnek ki vagyok szolgáltatva a partneremnek, ha meg még be is köti a szememet nem tudom mire számíthatok, csupa meglepetés érhet. Például hirtelen megpofoz :D de egyébként szeretem ha durván bánnak velem.
2017. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Imádom az ilyen fajta szexet :D főleg ha mind a kettőt alkalmazza a barátnőm :D egyrészt nem látom, hogy mit csinál, másrèszt nem tudok hozzá nyúlni, csak elképzelni és ez baromira felizgat!

23L

2017. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer az akkori barátnőm kikötözte a kezeimet és a lábaimat. Utóbbit annyira tudtam mozgatni, hogy kicsit feljebb tudtam húzni, pont amennyire az élvezet megkívánta. Sötétben voltunk, a szememet sajnos nem kötötte be, de iszonyatosan élveztem minden percét úgy is!

Bárcsak a jövőbeli barátnőm is megcsinálná!!! Hatalmas élmény volt!

2017. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon izgat a kikötözés és a szembekötés is. Bekötött szemmel felerősödnek a többi érzékszervek és sokkal érzékenyebb vagyok az érintésekre. Igzi, hogy semmit nem tudok előre, mi jön. Bizalom kell hozzá, de nagyon jó érzés teljesen átadni magam a partnernek. Mindent a partner irányít, semmi dolgomm, csak élvezni.
2017. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jön be.

20/L

2017. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon.😀 Egyébként is szeretek alàrendelt lenni és így teljesen kivagyok szolgàltatva a pàromnak,ami nagyon izgató..
2017. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik, sokszor még a számat is letapassza mert azt is szeretem.
2018. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon bejönn nekem, imádom 30l
2018. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!