Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/tapasztalatotok erről?

Figyelt kérdés

,,Ha meg tudsz nevettetni egy lányt, akkor a nyögését is hallhatod (az ágyban)" vagy valami ilyesmi.


Szerintem ez igaz lenne, de volt olyan is, aki nem tudott úgy igazán megnevettetni, mégis irtózatosan fel tudott izgatni, és nagyon jókat szexchateltem vele (tényleges aktusra nem került sor), míg mással - aki meg tudott nevettetni - bár lefeküdtünk, de nem volt olyan tüzes, és a szexchat is erőltetett volt vele, mert olyasmi sztorit próbáltam kreálni, amit az előző delikvensnek írtam, de nem jött össze.


Ti mit gondoltok erről?



2017. okt. 7. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Most őszintén, szerinted hogy függ össze a kettő?Normális ember elgondolkodik és rájön,hogy sehogy. A 13 éves fiúk adnak az ilyen hülyeségekre. Engem sem érdekel a humor pl.mégis jó vagyok az ágyban.
2017. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

#1 amiről te beszélsz az már a mondás fordítottja. Nem úgy szól hogy csak akkor hallhatod a nyögését (akkor vagy jó az ágyban) ha meg tudod nevettetni (van humorod) hanem hogy az egy jó dolog ha mosolyt csalsz az arcára.

Kérdező ezt nem a szó szoros értelmében kell venni, nem azt jelenti hogy mondasz neki egy viccet ő nevet aztán lefekszik veled nyilván. Csupán annyi lehet a mondanivalója hogy az illető legyen legyen veled vidám vagy ilyesmi, és igen van benne valami.

2017. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem szó szerint értelmeztem, hogy mond egy faviccet, és akkor a másik elneveti magát, aztán következőbe már szobára mennek hanem, hogy igen, alapból vidám mellette, meg tudja nevettetni a másik.
2017. okt. 7. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nálam pl. nagyon jó pont, hogy ha fel tud vidítani és élvezem a társaságát.

Ez az alapja annak, hogy együtt legyek valakivel amiből az következik.. amit írtál de csupán ennyi nem elég azért. :)


16L

2017. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!