Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszexuális lányok/nők Tóth Gabi tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Járnátok vele ?

Szerintem szép nő legalább is számomra.

Nektek miért tetszik és miért nem ?

Köszönöm szépen a válaszokat!

fiú vagyok 20 éves.


2017. szept. 15. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Benak a bolti csocsei es eleg butacska, kozonseges no. Szerintem.
2017. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Az alakja olyan mint a sarokba dobott krumpliszsák, hiába fércelték. Olyan buta mint a seggem, és önhitt is ráadásnak...
2017. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon csúnya nő, nem érnék hozzá bottal se.


Most minden magyar női közszereplőt végig akarsz kérdezni, hogy tetszik-e nekünk, KolozsváriA?

2017. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a személyisége nem tetszik, ő olyan örökmozgó, mindenhez hozzászóló, folyton pörgő, kicsit too much nőnek tűnik. Nem csúnya, nem rossz ember ő, csak szerintem egy óra alatt kikészítenénk egymást :D nagyon szeretem a csendet és nyugalmat.
2017. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy ótvar közszolgálati reklám adó kesztyűsbábja. Ha sztornózzák, nem kizárt, hogy hajléktalan lessz....Olyan hangja minden vidéki énektanárnak van, ha nem jobb....
2017. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Lel xddd hát nem
2017. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszik Tóth Gabi, mindig is tetszett. A munkásságát nem követem, de az évek során többször láttam őt szerepelni itt-ott. Számomra külsőre egy nagyon vonzó, dögös nő. Személyiségre pedig... Tetszik, hogy olyan tűzről pattant. Bennem ez nincs meg, én egy nagyon csendes, "szerényke", otthonülő szobanövény vagyok, akit még öntözni sem kell, el ácsorog ott magában a fal mellett. Ezért is tetszik annyira, hogy Gabi egy pörgős, hangos, dumás valaki!
2017. szept. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ronda közönséges és irritáló.
2017. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom feltétlen csúnyának külsőre, de közönséges és ahogy elnézem elég buta is. Attól még nem lesz egyedi, hogy pattog és kitetováltatja magát.
2017. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!