Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudok utalgatni arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok utalgatni arra, hogy leszbikus vagyok, anélkül hogy konkrétan kimondanám?

Figyelt kérdés
Szexualításba nem engem írni,azután pedig gondoltam ez a legmegfelelőbb kategória,de lehet,hogy tévedek.
2017. aug. 1. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell bonyolítani és utalgatni, kimondani egyszerűbb és egyértelműbb, és sokkal célrevezetőbb.
2017. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Ramone tért vissza közénk, névtelenül? Én is kíváncsi voltam amúgy a válaszokra, de hát... :D Mindegy. Amikor engem kérdezgetett egy barátom, hogy mi a helyzet a pasikkal, és meguntam már az állandó kikerüléseket, akkor azt mondtam neki, hogy én nem fiút keresek társnak. Ez elég egyértelmű, de nincs nyiltan kimondva, hogy mi is vagyok.
2017. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

8# as valaszolonak uzennem hogy en is azt hittem hogy az "egy kapura jatszunk" kifejezes lesz a telitalalt azt hallod annyi artatlan kerek maciszemet amit ezek utan kaptam!!


A kedvencem a "dehat en nem is focizom!" 😅


Szoval kozel sem egyertelmu mindenkinek

Nincs ra tuti recept hogy hogy kozold burkoltan mert lesznek olyanok akik nem erzekenyek az aprobb jelekre es ha ordit rolad se veszik eszre

Az egyetlen biztos modszer ha kimondod


22ll

2017. aug. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Leszögezem hogy meleg vagyok. De sokat én se tudtam hogy is mondjam ezt, de én aztán rájötem mindég a szitutól függ. Majd rájösz te is ne agódj ezen.
2017. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egy bók elejtése lányokra,vagy ha nem mondod az előző kapcsolataid milyen nemű személlyel voltak.Ha sose teszel megjegyzést pasira csak nőre.
2017. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnád azt, hogy

"Nálam a szerelem nem ismer nemeket"

Vagy pl.

"Nekem a lányok jobban megdobogtatják a szívemet",

"Hiszek a női gyengédségben, a női szerelemben",

"Nincs szükségem férfira ahhoz, hogy teljes legyen az életem"...csak kreatívan

2017. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
"Eggyel több farkad van, mint kellene." :D
2017. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!