Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Romantikus leszbikus/biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus leszbikus/biszexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Romantikus élményekre lennék kiváncsi, akar privátban. Biszex vagyok, és nagyon vonzanak a romantikus tortenetek, akár egy sorozatban.

Leginkább olyanokra lennék kivácsi, ahol a barátnő azt állította hogy hetero, de később sikerült az illetőnek 'elcsábítania':)

De bármilyrn sztorikat szívesen meghallgatnék!:)



2017. jún. 26. 21:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. jún. 27. 18:05
 2/2 anonim válasza:

Hát én úgy voltam vele, hogy azt hittem hetero vagyok, ugyanis még nem is nagyon tudtam arról, hogy nem csak férfi+nôi szerelem van.

Elôször úgy ismertem meg mint egy fiút és így is kezdôdött a kapcsolatunk, aztán messzibbre akartam menni pár hónap után a csókolozásnál, de mondta, hogy ne és eltolt magától. Megkérdeztem tôle, hogy mi a baj, de nem válaszolt, ezért megkérdeztem tôle, hogy már nem szeret-e.. azt mondta, hogy mindennél jobban szeret, csak van egy dolog amirôl én nem tudok és lehet, hogy elhagynám emiatt. Mondtam neki, hogy nincs olyan dolog amitôl én el akarnám hagyni, azt gondolva, hogy olyasmire célozz, hogy rövid neki vagy túl szôrös, esetleg hiányzik egy heréje (:,DD).. aztán megcsókolt én meg újra lenyúltam és rájöttem, hogy nem csak egy here hiányzik, hanem Ô egy lány. Nem emlékszem pontosan mi történt pont akkor, mert lefagytam, de utána folytattam mintha mi se történt volna és szerelmet vallottam az igazi énjének is. Ez 2 éve volt.


Azóta nem vagyunk szûzek és boldogan élünk együtt :DD


19/L

2017. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!