Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A páromban leszbi hajlam van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromban leszbi hajlam van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak barátnőmről. 20 év felettiek vagyunk mindketten, két éve vagyunk együtt de előttem volt dolga más nőkkel nem is egyszer, sőt még a hármas szexre is rá akart venni az egyikkel, plusz voltak érdekes elszólásai, pl mikor filmeztünk(normális film semmi köze a szexhez)egy olyan jelenetnél ahol jó nők voltak stb láttam rajta h felizgult, meg is kérdeztem és azt mondta h ő a nőt látja benne, meg máskor is mondta h nem nézünk filmet(tipikusan ez az amerikai középiskolás bulis filmet mert abban van nő...) nekem azt mondta h ezen már túllépett, de nem tudok teljesen megbízni abban hogy így van. ha van olyan akinek tapasztalata stb van a témával kapcsolatban privátban bővebben tudnánk erről beszélni.

2017. jún. 25. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig jobb, mintha más pasikra izgulna, nem?
2017. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Biszex hajlam van benne. (gondolom a kérdező fiú)
2017. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát eleinte voltak bajok a pasikkla is de ott nem sejtek semmi komolyat, és igen hímnemű vagyok
2017. jún. 25. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg biszexuális.
2017. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"előttem volt dolga más nőkkel nem is egyszer.."

Tulajdonképpen mi a konkrét kérdés?Hogy kinövi-e?

2017. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen
2017. jún. 25. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem,nem fogja.Te megcsalásnak vennéd,ha keverne csajokkal is melletted?Ez a baj?Persze,valamilyen szinten az lenne.
2017. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Valószínű,hogy biszex,de gondolj bele,ha te lennél az ,hiába szeretnéd a barátnőd,ha a szexuális kielégülésedhez mindig hiányozna az a kis +.
2017. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: Mások nevében ne mondjál már hülyeségeket, légyszi.

Ha a kérdező nem szeretné, nem kell megengednie a barátnőjének a csajozást, illetve nem törvényszerű, hogy a biszex nők vágynak erre. Igenis van, akit kielégít a párja. Vegyünk engem pl.

2017. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitást nem lehet kinőni. Valószínűleg mindig vonzódni fog nőkhöz, és megsúgom pasikhoz is. De ez nem jelenti azt, hogy megcsalna. Hetero kapcsolatban is gondolom, hogy nézegetné a pasikat ártatlanul is.
2017. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!