Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha egy lánynak befelé forduló vagy lapos mellbimbója van?

Figyelt kérdés
Nekem az van sajnos 21 éves létemre és nem úgy néz ki, mint ami megváltozik. Nemrégen ismerkedtem meg egy lánnyal, és a kapcsolatunk kezd eléggé komolyra fordulni. Azonban félek előtte levetkőzni, mert nincsenek szép formás mellbimbóim. Persze hideg vagy érintés hatására előbújnak, de így olyan gáz szerintem.

2017. máj. 23. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Befelé fordi? Az meg mi? A szívedet böködi?
2017. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan, ès èn is 20 vagyok! Eddig nem nagyon panaszkodtak miatta ;) szerintem a te párod sem fog...szòval nyugi :)
2017. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ebben semmi, biztosan gyönyörűek! Ezen nincs mit szégyelni! :)

LL

2017. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom nagyító alatt vizsgálni a melleidet:-)Mindenkié más egy kicsit,nincs két egyforma,szerintem a barátnőd észre sem fogja venni,hogy befelé fordul,de ha igen,akkor sem fogja zavarni őt. Egy időben borzasztóan szerelmes voltam egy hölgybe,akinek műkarjavolt,mert egy baleset miatt amputálták a karját:-(Nagyon nehezen dolgozta fel szegény,semmi önbizalma nem volt,de én nagyon szépnek láttam őt.Sajnos nem lett vele semmi,mert ő nem a nőket szereti, de ebből láthatod,hogy a te problémád mi az övéhez képest?:-)Semmiség.Ha én őt így imádtam,akkor a te barátnőd,hogy fog állni egy semmiséghez?Imádni fog:-)
2017. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis apróság biztosan nem zavarna. :)

21/L/L

2017. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a befelé forduló mellbimbó? Küldesz róla képet?
2017. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Úristen te lány vagy és barátnőd van? Leszbikus vagy?
2017. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is befelé forduló bimbóim vannak és a barátnőm cukinak és szexinek tartja.


17/L

2017. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!