Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon vágytok már egy komoly kapcsolatra, de kilátásban sincs még senki.


(Az ismerkedésen kívül mit tesztek? Mivel foglaljátok el magatokat, mire gondoltok, mivel "vigasztaljátok" magatokat?)


Nem ismerkedés céljából írtam, szóval ne jelentsétek a kérdést légyszi. Komolyan érdekel ki mit tesz ilyenkor, a normális válaszokat köszönöm!


2017. ápr. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkemed, azon kívűl próbálom lefoglalni magam a hobbiaimmal, vagy filmekkel, zenével. Elterelem az összes gondoloatom erről, illetve befigyelnek az önkielégítések.
2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos evéssel, egy jó kaja mindig felvidít x,d Amúgy azzal nyugtatom magam, hogy még fiatal vagyok, bőven van még időm, nem kell ezen stresszelni, örülnöm kell annak, ami van. :)
2017. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. A program lehetőségeket megoldom, szexpartnereim mindig voltak de naponta jönnek oda ... a szexet megoldom. Kapcsolatra pedig nem vágyom, az majd jön,
2017. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én leginkább sportolással, barátokkal próbálom magam vigasztalni.

Szerintem nincs annál jobb, amikor ha egyedül vagy, ott vannak a barátok, akik melletted vannak és szeretnek téged. :)


L/L

2017. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom elterelni a figyelmem a napi teendőkkel, vagy azokkal a dolgokkal amik kikapcsolnak, pl. írok, macskázok:) Bár mostanában már nem nagyon jön össze, mert már nem érzem túl jól magam egyedül.

19/L/L

2017. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem kedves, figyelmes lenni másokkal, főleg a szeretteimmel. Néha munkába temetkezem. Többnyire pedig azzal „vigasztalom” magam, hogy megálmodok valamit és azt meg is valósítom. :)
2017. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!