Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Mit szólnátok ha a barátnőtök le akarná vágatni a haját nagyon rövidre?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam:

[link]

<br>

[link]



2017. ápr. 13. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Megmondanám neki, hogy ha levágatja elverem a popsiját...

Szerintem meggondolná magát:)

2017. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejönne,szeretem a fiúsabb stílusú lányokat.Az enyém hosszú,jól mutatnánk egymáson.;)22/L
2017. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 17 éves koromig derékig érő, szögegyenes hajam volt. Aztán leváhattam pontosan ilyen rövidre. Tök érdekes, hogy sokkal többen észrevettek, megdicsértek, mint előtte.

Amikor kifestettem magam, soha olyan nőiesen nem néztem ki még hosszú hajjal sem. Szerintem, akinek jól áll, jó a fejformája, anbak ütősebb egy egy ilyen frizura, mint az ipari áram. Komolyan. Ne aggódj. Tetszeni fog.

Heteroszexuális vagyok, de innentől a leszbikus csajok simán meghívtak egy italra a diszkóban.


Régi szép idők.

2017. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,ha ő így jól érzi magát:-)
2017. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy örülök, hogy be merte vállalni. Nem csúfolnám miatta, mert lépni, mert változtatni, lett egy egyénisége.
2017. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva nem örülnék, a barátnőmnek nagyon hosszú, seggig érő haja van, és imádom.

De ha neki ilyesmi tetszene, nyilván nem gátolnám meg benne, hogy megcsinálja. Kicsit sajnálnám a haját, de azért tetszene nekem mindenhogyan.

2017. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádnám :$$$$
2017. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Annyira bejönne,hogy saját kezűleg nyírnám meg.
2017. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!