Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valami jó yuri animét tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó yuri animét tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Legegyen jó a története és vicces.Legalább 12 részes de több is lehet, sőtt az csak jó.

2017. ápr. 12. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Óóó, a Citrusból lesz anime? *3* Ohóhóhó, ez meglepett, de kifejezetten örülök neki!


Egyébként, én is köszönöm az ajánlásokat, főleg azt a szép, hosszú felsorolást a 17 éves yuri-fannak!


#2

2017. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudtam, hogy lesz a Citrusból anime :D Bár nagyon szerettem (megj.: japán szakosként nem nézek animéket, nem olvasok mangákat, de ez valahogy kivétel lett), úgyhogy arra majd én is benevezek. :D

17/LL, a Valkyrie ajánlója voltam

2017. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

[link] lesz ám! :)


Jaa és a Netuzou Trap-ot kifelejtettem, szóval idén 3 yuri mangából lesz anime. A citrus, asagao to kase-san, és a Netuzou Trap. Valamint + legend of korra képregény amit már előrendeltem :) Szóval 2017 a yuri éve lesz :P sok idő óta az egyetlen év amikor több yuri lesz mint yaoi :'D

2017. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10es fú én most azonnal utána néztem, hogy most a Legend of Korrában ki jött össze kivel(előző évadnak nagy rajongója vagyok, de a 2. Nem foglalt le), erre a fordulatra soha nem számítottam volna:DD meghozta a kedvem hozzá hogy folytassam
2017. ápr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!