Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30 cm különbség nagyon durvána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 cm különbség nagyon durvának számít egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Persze oké nem ez alapján akarok párt találni, nem kizáró ok ha valaki túl alacsony vagy túl magas, de nem kellemetlen néha?
2017. jan. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem az, nem lehet mindenki eppenhogy magasabb/alacsonyabb a parjanal. Az en parom is boven magasabb nalam.
2017. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párom majd' 2 méter lenne, vagy törpe, az nagyonis zavarna. De ha én mondjuk 150 cm lennék, akkor is zavarna a különbség. Nekem max 20 cm-rel magasabb lány jöhet szóba. Sokkal alacsonyabb se legyen. De ritka az ilyen méretű lány
2017. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem alacsonyabb félként sose volt probléma. Egy pasim egyszer szóvá tette, hogy fáj a nyaka a percekig tartó csókolózástól, szóval felálltam az első lépcsőfokra és újra minden tökéletes volt :)
2017. jan. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát engem nem zavar,èn kifejezetten odavagyok az alacsony lányokèrt.. ráadásul nálam nehezebb magasabbnak lenni..mivel 180+ centi vagyok:D

23L

2017. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, ha egy magas velem, vagy csak alig nagyobb. De nyilván nem kizáró ok.

Első szerelmem volt a legideálisabb, ő 175 centi volt.


17/L/L, 155cm

2017. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HUNmate07 válasza:
Ha a nyelvedről van szó, elég gáz a 30 centi különbség :\
2017. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!