Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok mennyire van jelen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire van jelen a kapcsolatotokban a romantika? Ti vagy a barátnőtök a romantikusabb?

Figyelt kérdés

Nàlunk a baràtnőm nagyon romantikus, mindig sikerül neki valamivel meglepnie ès levennie a làbamròl. Èn nem tartom magam egy romantikus alkatnak, sőt ha ki akarok tenni magamèrt ès meglepni mondjuk egy gyertyafènyes vacsival tuti, hogy odaègetem a vacsit -.- szòval ilyen ügyetlen vagyok mindeben :/ inkàbb ilyen eldugodt kis meglepikben vagyok a jò :D

Nàlatok mi a helyzet? Mennyire fontos ez szàmotokra? :)

23LL



2016. dec. 4. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom nagyon romantikus , igazából én is az vagyok csak én elég bénácska vagyok benne 😅
2016. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok túl romantikus éz az ilyen nagyon meghitt, nyálas szituációknál kényszert érzek arra, hogy egy kicsot megakasszam és enyhítsek a hangulatot. Valamiért annyira nem szeretem. Azaz... van amitől a falra mászom, pl: versírás, virágadás. Az alkalmankénti kis ajándékok, plüssök, még oké, de jobb szeretem az apró gesztusokat, ahogy én is szoktam. Pl vacsorát főzök a barátnőmnek, elviszem este hajókázni a dunára egy pohár vörösborra és ilyesmi. Valami kicsit kellemesebb, lazábban romantikusra :)
2016. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nalunk en vagyok a romantikusabb

nalunk most pont ez miatt lett a vita :/ szeretek romantikazni stb csak az utobbi időben ezt nem kaptam meg es igy ugy ereztem h hanyagol,at jott es csak szex volt,semmi osszebujas stb es nekem meg ez hianyzott mert nem voltam otthon joforman 3 hetet

2016. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barmi lehet romantikus szerintem ez a kapcsolatban levo 2 ember szemelyisegetol es kapcsolatanak tipusatol fugg :)

a nyalas helyzeteket rendre tokre szoktam vagni valami hulye szoveggel de amugy meg ha helyzet ugy adja viragot lopok tok spontan (kapni is szeretek igy), gyertyafenyes furdo alap dolog nekem... vacsi melle nem erzem szukseget mert szeretem latni a kajat :'D

spontan kiranulasok setak kettesben :) napfelkeltet naplementet nezni :) ha valamiert nincs jol egybol gyogyteat fozni neki kajat csinalni agyba vinni...

ajandekot meg nem szeretek kapni csak ugy, nekek nem a penze kell, koltse magara vagy elmenyre mintsem igy ram... adni is praktikussag hive vagyok nem kell otezer porfogo... szeretek hasznos ajandekot adni es/Vagy amire regota vagyott.

igazabol semmi nagy gesztus de en nem is erzem szukseget... egyebkent szerintem en is tuti elbenaznam ha valami komolyabbal probalkoznek...

egyebkent ha felmerult valakiben a kerdes igen leszbikus lany vagyok nem fiu XD es igy vegiggondolva valszeg tenyleg nem nekem valo egy kapcsolat :D

2016. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a barátnőm a romantikusabb alkat és ezt kihasználva én szoktam gyakrabban meglepni őt:-)A kissebb,kedves gesztusok és kissebb ajándékok pl. csoki,ékszer, vagy más kiegészítő,a táskákat nagyon szereti alap dolognak számítanak.Szeretjük az összebújós estéket és az olyan programokat,amiken kettesben lehetünk .A közös fürdés nekük is nagy kedvencünk.Betegségnél természetesen kiszolgálkuk egymást,ágyba viszünk mindent,de én csak úgy is szeretem ilyesmivel kényeztetni. Vacsorán,közös filmnézésen,sétán kívül wellness hétvégékkel, színház/mozi jegyekkel, szoktam meglepni,idén nyáron egy görögországi nyaralást szerveztem le a tudta nélkül.Ő néha szexi fehérneműszettekben vár :-)
2016. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!