Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor nagyon undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nagyon undorító vagyok?

Figyelt kérdés
18 évesen szűz vagyok és ezt cikinek érzem.. jelenleg bárkivel lefeküdnék csak izgasson fel rendesen.. ez már túl megy minden határon? ..

2016. nov. 19. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
És k3rdező szerintem ez nem undorító :D
2016. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy undorìtó:D
2016. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én 19 leszek és még én is szűz vagyok. Pedig még csak nem is vagyok leszbikus..
2016. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?

Valaki 25 évesen is szűz, sajnos...

Bár annyira ez nem jellemző, de előfordul!

2016. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sem.Ha nem akarsz az lenni akkor tegyél érte ,csajozz ,ismerkedj! :D

21LL fiús

2016. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha nincs ellenedre az egyéjszakás kaland, akkor hajrá.

Ösztróban, WOWban neten tuti akad valaki. Sőt ezeken a helyeken sok esetben csak ilyen akad :D

Nem gondolnám, hogy undorító, kanos vagy (nem tudom nőkre valami találóbb kifejezés :D), dolgoznak hormonjaid.

Azért mielőbb beleugranál bármibe is, gondolkodj el rajta milyen következményei lehetnek! Nyilván nem szeretnél fura fertőzéseket összeszedni, esetleg elraboltatni magad :) Meg azt sem árt mérlegelni, hogy nem e bánnád meg, ha belemennél egy egyéjszakás kalandba. Te ismered magad.

De ezen felül a szex nem bűn.

2016. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy vagy undorító. Én húsz évesen voltam először nővel, de itt nem ez számít :D
2016. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!